
Гравер Crown CT13428 BMC (28 швидкостей, затискач цанги 0,8-3,2 мм, обороти 8000-35000 хв, електр диспа)
2 403 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравер електричний Crown CT13428 BMC
Опис
Представляємо Вам новий гравер CROWN CT13428 BMC, модель орієнтована на професійне використання, дасть змогу здійснювати широкий спектр завдань. За наявності відповідного обладнання такий інструмент застосовується для оброблення металу, дерева, пластику та ін. Ми хочемо акцентувати Вашу увагу на тому, що гравер купити вигідно, позаяк він виконує зачищення, шліфування, свердління, гравіювання й багато інших типів робіт. Модель CROWN CT13428 BMC чудова своєю ергономікою, такий інструмент просто освоїти навіть для новачка, простота керування зумовлена зручною системою контролю всіх параметрів роботи.
Особливості:
- Універсальний інструмент для професійного використання.
- Може виконувати шліфування, свердління, зачищення, гравіювання.
- Система перемикання швидкостей дасть змогу підібрати оптимальний режим.
- Цифровий дисплей забезпечує точність настроювання.
- Швидкознімні щітки дадуть змогу зручно обслуговувати гравер.
- Двигун із мідною обвиткою, має велику потужність, ресурс роботи.
- Ергономічний корпус спрощує експлуатацію, робить її комфортною.
- Гнучкий вал спрощує оброблення важкодоступні зони, працювати з невеликими заготовками.
- 28 ступенів швидкості, обладнаний електронною системою керування швидкістю для вибору потрібних обертів
- Підвісна система штатив
- Пласикова валіза з насадками
Характеристики бормашини Crown CT13428 :
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| За рейтингом частоти | 50 Гц |
| Кількість обертів | 8000-35000 хв |
| Цанговий внутрішній Ø | 0,8 - 3,2 мм |
| Вага | 0,75 кг |
Комплектація
- Гравер Crown CT13428 BMC
- Шліфувальний камінь — 10 шт.
- Високошвидкісний різак — 2 шт.
- Різальний диск — 6 шт.
- Шліфувальний диск — 8 шт.
- Оправлення
- Полірувальний диск — 2 шт.
- Оправлення з нарізною посадкою
- Шліфувальна стрічка — 4 шт.
- Оправлення для шліфувальної стрічки
- Брусок для редагування
- Свердла — 2 шт.
- Ключ ріжковий
- Ключ шестигранний
- Гнучкий вал
- Телескопічна стійка
- Струбцина (у зборі)
- Пластиковий кейс
- Інструкція
Офіційна гарантія — 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Вага | 0.75 кг |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
- Ціна: 2 403 ₴






