
Шурупокрут акумуляторний Білорус МТЗ ДА-12/2L (2 акумулятори)
1 350 ₴
972 ₴
- Готово до відправки
Опис
Білорус МТЗ ДА-12 Li-ion NEW: шурупокрут з акумулятором
Акумуляторні шурупокрути популярні завдяки мобільності, зручності та безпеці експлуатації. Однак модель серії МТЗ ДА-12 Li-ion NEW, вироблена брендом Білорус, крім стандартних переваг має й інші переваги. Інструмент зроблений відповідно до світових стандартів якості, добротно зібраний і ретельно протестований виробником. Він реалізується за доступною ціною, має акуратний корпус, підходить для виконання різних робіт у домі та ділянку.
За допомогою приладу майстер зможе підтягнути нарізні з'єднання, здійснити монтаж конструкцій із листового гіпсокартону, зібрати меблі та встановити напрямний профіль для натяжного стелі.
Чому варто купити шурупокрут Білорус серії МТЗ ДА-12?
Товар популярний в Україні. Це підтверджують позитивні відгуки, у яких покупці вказують на надійність і довговічність інструмента, зазначають гідну потужність двигуна та наявність маси корисних опцій. Серед них:
- вбудована підсвітка робочої зони;
- можливість серійного завертання шурупів завдяки функції гальма двигуна;
- прогумована ручка.
Технічні характеристики:
- Тип:Шурупокрут
- Тип патрона: швидкозатискний
- Швидкість обертання: 0-400, 0-1350 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Реверс: є
- Підсвітка: є
- Максимальний діаметр свердління: у дереві 22 мм, у металі 10 мм
- Максимальний крутний момент: 28 Нм
- Живлення: від акумулятора
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Час заряджання — 1 година
- Ємність акумулятора: 2,0 А·год
- Вага в упаковці з комплектацією: 2.1 кг
Комплектація
- акумулятор — 2 шт.
- зарядний пристрій
- пластиковий кейс
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Мінімальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 972 ₴


