
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li
1 200 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li (2,0 А·год). Чеський шурупокрут Гранд
Шурупокрут від торгової марки «Grand» призначений для свердлильних робіт, а також для закручування й відкручування шурупів. Широко використовується в побутовій сфері, так само може бути застосований у напівпрофесійному середовищі.
Акумуляторний дриль-шурупокрут постачається в комплекті з двома літій-іонними батареями напруга яких становить 12 В, а напруга становить 2,0 А·год. Ці акумулятори швидко заряджаються й мають невелику вагу.
Акумуляторний дриль обладнана 2-швидкісним редуктором і має регулювання обертів від натискання клавіші старту роботи. Використовуючи 1 швидкість, Ви зможете працювати в діапазоні від 0 до 400 об/хв, застосовуючи 2 швидкість кількість обертів регулюється від 0 до 1300 об/хв.
Цей шурупокрут має 25 положень крутного моменту, для зручності оператора передбачена підсвітка робочої зони, а також індикатор рівня заряду. Постачається в пластиковому кейсі для зручного зберігання і транспортування.
Переваги:
- LED подсветка робочої зони;
- швидке заряджання — інструмент швидко готовий до роботи та довго тримає заряд;
- надійність — аксесуар укомплектований механічним двошвидкісним редуктором;
- висока точність — модель доповнена функцією автостопу;
- зручність — ручка має прогумовані вставки, що підвищує комфорт майстра;
- чудова комплектація — обладнання постачається в пластиковому кейсі з 2 акумуляторами, заряджанням та інструкцією.
Характеристика акумуляторного шурупокрута Grand ДА-12Li (2,0 А·год):
- Тип інструмента — дриль-шурупокрут;
- Живлення — акумулятор Li-ion;
- Напруга — 12.0 В;
- Ємність батареї — 2,0 А·год;
- Реверс — є;
- Кількість швидкостей — 2;
- Оберти — 1) 0-400 об./хв, 2) 0-1300 об./хв;
- Кількість ступенів затягування — 25;
- Max крутний момент — 25 Нм
- Тип патрона — швидкозатискний
- Патрон — 10 мм
- Кількість батарей — 2 шт.
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація:
- шурупокрут
- акумуляторна батарея — 2 шт.
- зарядний пристрій
- інструкція з експлуатації
- переносний кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 000 ₴









