
Пила акумуляторна Kraissmann 4000 AKS 18/2 Li (2 акумулятори по 4 А·год.)
4 248 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
KRAISSMANN 4000 AKS 18/2 Li — Потужна та надійна електропила для роботи на дачі та в саду. Чудово справляється з обрізанням гілок і розпилюванням колод невеликого діаметра. З переваг акумуляторної електропили хочеться підкреслити низький рівень шуму та легку вагу, що забезпечує комфорт у роботі. Є у двох комплектаціях: з одним акумулятором і з двома. KRAISSMANN 4000 AKS 18/2 li стане чудовим вибором для упорядкування вашої ділянки.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Ергономічний дизайн
- Компактні розміри та мала вага
- Автоматичне змащення ланцюга
- Гальмо ланцюга
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: Li-ion
- Ємність: 4000 мА·год
- Довжина шини: 305 мм
- Шаг цепи: 3/8"
- Кількість ланок: 45
- Безключове підтягування ланцюга
- Вага: 4 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Акумуляторна електропила KRAISSMANN 4000 AKS 18/2 Li
- Зарядний пристрій
- Акумулятор — 2 шт.
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 305 мм |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 4 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 4 248 ₴





