Опис кутова шліфмашина акумуляторна CROWN CT23001-125HX:
КШМ акумуляторна CROWN CT23001-125HX належить до серії B3 PLUS. Особливість серії полягає в тому, що батареї та зарядні пристрої підходять для будь-якого інструмента, який входить до лінійки B3 PLUS. Завдяки широкому асортименту зарядних пристроїв і батарей можна підібрати комплект аксесуарів, який відповідає Вашим потребам.
Головною особливістю моделі є її ергономічна ручка та компактний розмір, який дасть змогу виконати величезний спектр робіт із зачищення та різання різних матеріалів.
Монтаж кожуха захисту проводиться без використання інструменту.
Для зручності оператора модель забезпечена додатковою колодкою.
Комплектація не містить: зарядний пристрій, акумулятор, кейс.
Аксесуари купуються окремо, залежно від потреби споживача.
Товар постачається в кольоровій коробці.
Особливості:
- Акумулятор типу Li-ion
- Серія "B3 PLUS" — одна батарея для всієї лінійки інструменту.
- Плавний пуск
- Безщітковий двигун
- Захист від навмисного увімкнення
- Запобіжна муфта
- Прогумована основна ручка
- Швидке регулювання положення захисного кожуха
Технічні характеристики
| Тип акумулятора | Lithium-ion |
| Номінальна напруга | 20 В Макс. * |
| Сумісні батареї | CAB202014X, CAB202014XE, CAB202013X, CAB202013XE |
| Номінальна кількість обертів | 8000 минˉ¹ |
| Різь шпинделя | M14 |
| Макс. Ø відрізного диска | 125 мм |
| Макс. Ø шліфувального диска | 125 мм |
| Макс. Ø гумового тарілчастого диска | 125 мм |
| Макс. Ø дискової дротяної щітки | 75 мм |
| Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки | 75 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| * Максимальна напруга батареї (виміряне без робочого навантаження) — 20 вольтів. Номінальна напруга батареї — 18 вольтів | - |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 1.82 кг |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 4 860 ₴



