Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Монтажна пила DWT SDS21-355 DN — це професійний металорізальний верстат. Використовується для розрізання металевих швелерів, куточків, труб. Таке обладнання можна успішно залучити для виконання найрізноманітніших завдань. Ми хочемо зазначити веську ефективність використання такого обладнання. За потреби його можна використовувати не тільки в умовах майстерні, але й на будівництві. На монтажні пили DWT SDS21-355 DN ціна невисока, але водночас вона вирізняється великим ресурсом роботи, продуктивністю.
Особливості:
- Високопотужний двигун із мідною обмоткою захищений від пилу й абразиву.
- Надійна система приводу робить роботу верстата надійною, забезпечує якісне передавання роботи.
- Блокування шпинделя неабияк полегшує процес заміни обладнання.
- Можна фіксувати заготовку перед розпилюванням.
- Регулювання кута розпилу розширює можливості використання верстата.
- Потужна сталева основа забезпечує нормальну роботу з масивними заготовками.
Технічні характеристики відрізної дискової пили DWT SDS21-355 DN.
- Живиться від мережі 220 вольтів
- Номінальна потужність — 2180 ватів
- Сила струму за напруги 230 в - 10 амперів
- Число обертів холостого ходу — 3400 обертів за хвилину
- Максимальний діаметр відрізного диска — 355 мм
- Посадковий діаметр відрізного диска — 25,4 мм
- Заготівка круглого перерізу за (діаметр, різання за 0/45°) — 100 мм/100 мм
- Заготівка квадратного перерізу (довжина х висота, різання за 0/45°) — 109 мм х 109 мм/106 мм х 106 мм
- Заготівка прямокутного перерізу (довжина х висота, різ за 0/45°) — 57 мм х 189 мм / 57 мм х 139 мм
- Кут (довжина х висота, різ за 0/45°) — 109 мм х 109 мм / 106 мм х 106 мм
- Вага — 13,7 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Функціональні особливості:
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання кута повороту відрізного диска
- Захист від випадкового запуску
- М'яка накладка
Комплект постачання:
- Стаціонарна відрізна дискова пила
- Різальний диск
- Інструкція з експлуатації
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2180 Вт |
| Вага | 13.7 кг |
| Виробник | DWT |
| Максимальний діаметр диска | 355 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 800 ₴




