
Відбійний молоток DWT AH15-30 B BMC (50 Дж, регулювання швидкості, тип патрона HEX-30)
9 480 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд
Електричний відбійний молоток DWT AH15-30 B BMC
Відбійний молоток DWT AH15-30 B BMC — це ще одна потужніша модель відбійного молотка торгової марки ДВТ, яка має велику енергію удару рівну 50 Дж.

Особливості:
- Тримач приладдя HEX-30 (шестигранник)
- Фіксатор кнопки увімкнення
- Гарна антивібраційна система
- М'які накладки на ручці
- Регулювання швидкості
Комплектація
- Відбійний молоток DWT AH15-30 B BMC
- Багатопозиційна бічна ручка
- Тюбик зі змазкою
- Зубило плоске
- Зубило піку
- Ключ
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Система погашення вібрації | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | DWT |
| Максимальна сила удару | 50 Дж. |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість ударів | 1900 уд/хв |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 9 480 ₴
