
Перфоратор DWT BH13-30 VB BMC ( 5,5 Дж, макс діаметр свердління в бетоні 30 мм)
4 751 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор DWT BH13-30 VB BMC — представник нової лінійки бочкових перфораторів торгової марки DWT, які обладнуються регулятором обертів і мають дуже яскравий і сучасний дизайн.
Особливості:
- Патрон SDS+
Регулювання швидкості- 3 режими роботи
- Запобіжна муфта
- Вертикальне компонування
- Ергономічна ручка з гумовими накладками
- Антивібраційна система ручки
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Cила струму за напруги 230 В | 5,8 А |
| Число обертів холостого ходу | 0-850 минˉ¹ |
| Число ударів | 0-4300 минˉ¹ |
| Енергія одного удару | 5,5 Дж |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Макс. Ø свердління в бетоні | 30 мм |
| Макс. Ø свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. Ø свердління в дереві | 40 мм |
| Функціональні особливості |
|
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Вага | 4,9 кг |
| Тип паковання | пластиковий кейс |
| Розміри паковання | 41.7 × 11.8 × 33.8 см |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 751 ₴


