
Шліфувальна машина ексцентрик CROWN CT13395 (диск 150 мм, регулювання обертів)
2 975 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Ексцентрикова шліфмашина Crown CT13395
Особливості:
- Вбудована система пилового видалення
- Регулювання швидкості
- D-подібне руків'я
- Фіксатор кнопки увімкнення
- М'які вставки на ручці
- Металевий корпус редуктора
Характеристики:
- Виробник - Crown
- Родина бренда - Швейцарія
- Сила струму за напруги — 220-230 В , 1,9 A
- Число обертів холостого ходу - 4000-13000 хв| 1
- Кількість коливань холостого ходу - 8000-26000 минˉ¹
- Ексцентрисикет - 2 мм
- Ø шліфувальної тарілки - 150 мм
- Вага 2,4 кг
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація
- Ексцентрикова шліфувальна машина Crown CT13395
- Пило збірний мішок
- Шліфувальне полотно — 3 шт.
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 26000 кол/хв |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 975 ₴
