
Мийка високого тиску Crown CT42024 original
9 744 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка високого тиску CROWN CT42024 укомплектована всім необхідним для якісного очищення різних поверхонь.
Для зручності на корпусі передбачений тримач для пістолета. Барабан для намотування шланга дає змогу акуратно його зберігати.
Завдяки можливості забору води з ємності апарат можна використовувати на ділянці без водопроводу.
Для швидкого та комфортного переміщення на території модель обладнана колесами та ручкою.
Переваги Crown CT42024
- Регульований потік — зручність
- Захист від перегрівання — надійність
- Ергономічний пістолет-розпилювач для надійного хвату
- Коліщатка для зручного транспортування апарата
- Готовність до роботи відразу після розпакування
- Функція самоусмоктування для забору води з ємності
- Зручна ручка для перенесення CROWN CT42024
- Вбудований тримач для пістолета
- Водяний фільтр — запобігає засміченню сопла
- Клас захисту II/ IPX5
- Регулювання кількості мийного засобу
- Резервуар для мильного розчину
- Звуковий тиск 81 дБ
- Захист від надлишку тиску
Характеристики:
- Двигун — електричний
- Споживана потужність 2.0 кВт
- Напруга мережі 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Продуктивність 468 л/год.
- Об'єм бака для мийного засобу 0.5 літра
- Подавання мийного засобу 0.4 л/хв.
- Максимальний робочий тиск 110 барів
- Максимальний тиск води 150 барів
- Максимальна температура води на вході 60 °С
- Довжина шланга 3 метри
- Довжина кабелю 2 метра
- Матеріал помпи — металева
- Підігрівання води — немає
- Можливість забору води з бочки — так
- Манометр — немає
- Габарити без паковання 395x370x915 мм.
- Вага 13 кг.
Комплектація
- мийка CROWN CT42024
- шланг
- інструкція з експлуатації
- паковання картонне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Максимальна продуктивність | 468 л/год |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 915 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 9 744 ₴
