Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
За допомогою цього відбійного молотка ви зможете досить швидко та легко демонтувати різні конструкції, фундамент, бетонну стяжку, цегляні перегородки та інше. Завдяки надійному збалансованому корпусу вам забезпечена комфортна робота впродовж тривалого часу, а завдяки D-подібній ручці ваша рука буде захищена від відколків, що відлітають у процесі роботи.
Особливості:
- компактні габарити та невелика вага
- характеризується високою продуктивністю і витривалістю
- у цій моделі передбачений продуктивний і надійний двигун
- ця модель має надійний ударний механізм і дуже проста в експлуатації
- додаткова ручка неабияк полегшує роботу з цим інструментом
- у цій моделі передбачений регулятор швидкості
Технічні характеристики:
- Тип патрона — SDS-MAX
- Функціональні особливості — м'яка накладка
- Регулювання числа ударів
- Число ударів 900-1800 хв
- Сила одного удара - 8-25 Дж
Комплектація
- Відбійний молоток
- Зубило піку — 1 шт.
- Зубило плоске — 1 шт.
- Ключ фланцевий
- Пилоуловлювач
- Інструкція з експлуатації
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | DWT |
| Максимальна сила удару | 25 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість ударів | 1800 уд/хв |
| Вага | 10.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 8 209 ₴




