
Болгарка Crown CT13500-230S (2100 Вт, 6500 оберт/хвилина, диск 230 мм)
5 461 ₴
3 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: CT13500-230S
Опис
Болгарка CROWN CT13500-230S — це якість, надійність, зручність, безпека та чудовий дизайн. Представлена модель є
професійним інструментом, призначеним для різання, шліфування та зачищення.
Болгарка CROWN CT13500-230S має високопотужний двигун 2200 Вт і робить глибший розріз за допомогою 230 мм диска. Швидкість обертання диска становить 6500 об/хв. Запускається інструмент плавно завдяки системі плавного пуску. У болгарці є гарна вентиляція, яка допомагає інструменту охолоджуватися під час виконання важкої роботи та залишатися в холодному стані довгий час. Блокування шпинделя дає змогу застопорити диск і швидко його змінити. Для безпечної роботи передбачений захисний кожух і фіксація клавіші увімкнення.
Ця модель має ергономічний подовжений корпус. Основна ручка обладнана гумовими накладками, які знижують вібрацію. У комплекті постачається додаткова ручка, що забезпечує комфорт і зручність.
Особливості:
- Висока потужність
- Висока якість різання
- Плавний пуск (обмеження пускового струму)
- Фіксація кнопки вмикання
- Блокування шпинделя
- Ефективне охолодження
- Якісне збирання
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип шліфмашини — кутова
- Клас обладнання — професійний
- Споживана потужність — 2200 Вт
- Номінальна напруга 220 В/50 Гц
- Сила струму за напруги 230 В -10 А
- Частота обертання - 6500 об./хв
- Діаметр круга — 230 мм
- Діаметр чашоподібної дротяної щітки — 100 мм
- Різь шпинделя - М14
- Довжина мережевого кабелю — 2 м
- Вага - 5,4 кг
Комплектація:
- Болгарка CROWN CT13500-230S
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 3 950 ₴


