
Електролобзик DWT STS07-120 TV, лобзик (макс пропил 120 мм, маятниковий хід 4 режими, регулювання)
3 391 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електричний лобзик DWT STS07-120 TV — це чергова новинка від швейцарської торгової марки. Головною особливістю цієї моделі є її унікальний і незвичний дизайн, який до речі дуже зручний у роботі, адже основна ручка виготовлена у формі компактної болгарки. Водночас електролобзик DWT STS07-120 TV має досить велику потужність двигуна 710 Вт і здатний пропил до 120 мм, тому якщо ви вирішили купити лобзик DWT STS07-120 TV. З важливих моментів хочемо зазначити наявність чотирьох ступеневого маятникового ходу, а також регулювання обертів, регулювання кута нахилу, а також система видалення пилу.
Особливості:
- Регулювання числа ходів
- 4-ступеневий регулятор
- Регулювання кута нахилу пиляльного полотна
- Фіксатор вмикача/вимикача
- Система видалення пилу
Характеристики:
| Номінальна потужність | 710 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 3.1 А·год |
| Число ходів холостого ходу | 700-3000 об/хв |
| Регулятор швидкості | ● |
| Регулятор маятникового ходу | 4 положення |
| Довжина ходу пиляльного полотна | 26 мм |
| Нахил корпусу (вліво/праворуч) | 45° - 45° |
| Макс. різальна здатність у дереві | 120 мм |
| Макс. різальна здатність в алюмінії | 20 мм |
| Різальна здатність у сталі | 10 мм |
Комплектація:
- Електролобзик
- Інструкція з експлуатації
- Ключ шестигранний
- Пиляльне полотно
- Центрувальний штифт
- Паралельний упор
- Адаптер під'єднання до пилососа
Офіційна гарантія виробника 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 120 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 3 391 ₴









