Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Crown CT18114 BMC
Особливості:
- Патрон SDS+
- Три режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання
- Антивібраційна система
- Запобіжна муфта
- Ергономічна ручка з гумовими накладками
Характеристики:
- Родина бренда Швейцарія
- Сила струму за напруги 220-230 В 3,8 A
- Число обертів холостого ходу 800 минˉ¹
- Число ударів 3400 минˉ¹
- Енергія одного удару 4,2 Дж
- Тип патрона SDS-PLUS
- Макс. діаметр свердління в бетоні 28 мм
- Макс. діаметр свердління в сталі 13 мм
- Макс. діаметр свердління в дереві 40 мм
Комплектація:
- Бочковий перфоратор Crown CT18114 BMC
- Додаткова ручка
- Бури — 3 шт.
- Зубило піку
- Зубило плоске
- Пилоуловлювач
- Контейнер зі змащенням
- Ключ фланцевий
- Інструкція з експлуатації
Офіційна гарантія 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Вага | 4.9 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Максимальна кількість ударів | 3400 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна сила удару | 4.2 Дж. |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
- Ціна: 3 650 ₴







