
Фарбопульт CROWN CT31014 (для всіх типів фарби, сопло 2,5 мм, макакс витрата фарби 1000 мл/хв, регулювання витрати)
3 089 ₴
- Готово до відправки
Опис
Фарбопульт електричний CROWN CT31014 — чудовий фарбопульт із високою продуктивністю. Являє собою напівстаціону ручну систему розпилення фарби для покриття середніх і великих робочих поверхонь фарбами з максимальною в'язкістю 100 дин/сек.
Обладнаний цим інструментом електродвигуном потужністю 600 Вт, який забезпечує максимальну продуктивність 1000 мл/хв. Модель обладнана містким бачком місткістю 900 мл. Наявність регулятора витрати фарби та регульованого сопла для вертикального, горизонтального та круглого струменя дають змогу налаштувати фарбопульт на виконання різних завдань і акуратно, і точно виконувати фарбувальні роботи. Фарбопульт має знімну розпилювальну головку, що дає змогу легко змінити фарбу, а також очистити всі елементи, які вступають у контакт із фарбою. Завдяки зручній м'якій гумовій ручці, фарбопульт зручний і безпечний у роботі.
Фарбопульт CROWN CT31014 має плечовий ремінь і повітряний шланг, що забезпечують більшу мобільність і високу рухливість. Виготовлений апарат із міцного пластику.
Особливості:
- Якісний і надійний
- Чудова продуктивність
- Напівстаціонарна система для середніх і великих робочих просторів
- Висока рухливість із плечовим ременем і повітряним шлангом
- Регулювання витрати фарби
- Регульоване сопло
- Безпечне та зручне керування
- М'яка гумова ручка
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Клас — Професійний
- Розташування фарбувальної ємності — Нижнє
- Споживана потужність — 600 Вт
- Під'єднання до мережі — 230В/50Гц
- Витрата фарби — 1000 мл/хв
- Максимальний тиск — 0,1-0,3 атм
- Макс. в'язкість-100 DIN-сек
- Розмір сопла — 2,5 мм
- Об'єм бака для фарби — 900 мл
- Вага — 2,9 кг
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація:
- Краскопульт CROWN CT31014
- Пістолет-розпилювач
- Повітряний шланг
- Тримач шланга — 2 шт.
- Вимірювальна воронка
- Очисний стрижень
- Очисна щітка
- Спеціальний ключ для розпилювача
- Ремінь безпеки
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 2.9 кг |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Продуктивність фарбопульта | 1 літр/хв |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 089 ₴







