
Обприскувач акумуляторний садовий VILMAS 16-BS-8 (16 літрів)
1 593 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторний обприскувач Vilmas 16 BS 8 розроблений литовськими інженерами з урахуванням сучасних вимог для побутового використання й може працювати по кілька годин без підзаряджання. Обробити ділянку 40 соток на одному заряджанні акумулятора для цього обприскувача не проблема. Тиск, який створює діафрагмінний насос, дає змогу обробляти зони в радіусі 14 м від оператора. Ним можна користуватися в теплицях, позаяк він не виділяє токсичні речовини. Великий асортимент використовуваних насадок, якими можна доповнити цей апарат, набагато розширює можливості в застосуванні. Обприскувачем можна користуватися не тільки для боротьби зі шкідниками й обробленням рослин, а й застосовувати для нанесення рідких ґрунтів і емалей.
Купити акумуляторний обприскувач Vilmas ПМЗ 16 на 8 А·год ви можете в нашому інтернет-магазині Хазяїн
Особливості:
- Вбудований діафрагмінний насос.
- Акумулятор обсягом 8 А·год.
- Є датчик стану акумулятора.
- Місткий об'єм бака.
- Легкість апарата забезпечить не робочу роботу.
- Наявність ременів для зручного використання під час носіння за спиною.
- Можливість регулювати силу обприскування забезпечує регулятор.
Характеристики:
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Спосіб кріплення — ранцевий, на плечі
- Об'єм бака 16 літрів
- Створений тиск — 2-4 бари
- Вбудований акумулятор — 12 вольтів,8 амперів
- Час безперервної роботи 8 годин
- Матеріал бака — поліпропілен
- Наявність помпи — є
- Діафрагмінний насос — є
- Максимальна температура рідини — 35 градусів
- Дальність горизонтального обприскування до 14 метрів
- Дальність розпилення по вертикалі до 10 метром
- Довжина розпилювальної трубки: 60-130 сантиметр
- Вага: 5.5 кг
- Гарантія виробника 12 місяців
Комплектація
- Обприскувач із розпилювальною трубкою
- Три знімні розпилювальні сопла
- Зарядний пристрій.
- Захисна маска
- Мірний стакан
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Виробник | Vilmas |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Дальність/радіус обприскування | 14 м |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Литва |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Довжина розпилювальної трубки | 130 см |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
- Ціна: 1 593 ₴






