-29%


Рулетка лазерна Crown СТ44028 (40 метрів)
1 750 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Crown CT44028
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лазерний далекомір Crown CT44028 або лазерна рулетка призначена для вимірювання відстаней, площ, обсягу, дини, висоти об'єкта, а також кута нахилу поверхні.
Дальність вимірювань становить від 0.05 до 40 м.
Особливості:
- Клас лазера 2
- Вибір одиниці вимірювання
- Вбудований рівень РК-екран
Купити Лазерний далекомір Crown CT44028 Ви можете в нашому інтернет-магазині за чудовою ціною.
Характеристики
- Кількість променів 1
- Клас лазера 2
- Видимість променя (у приміщенні) 40 м
- Точність, +-мм/м 2
- Захист IP54
- Лазерний діод Osram
- Напрямок променів Вперед
- Максимальний діапазон роботи 40 м
- Живлення 1.5 В AAA x 2 шт.
Додаткові характеристики
- Час одиничного вимірювання 0.25 с
- Діапазон робочих температур 0-40 °C
- Діапазон температури зберігання — 20 — +65 °C
- Довжина хвилі лазера 650 нм
Комплектація
- Лазерний далекомір
- Батарейки типу 1.5 В ААА 2 шт.
- Серветка для протирання
- Інструкція/гарталон
Розміри 160 x 100 x 42 мм
Країна реєстрації бренда Швейцарія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Максимальна дальність вимірювань | 40 м |
| Номінальний час вимірювання | 0.25 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 0.89 г |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Живлення | Батарейки |
- Ціна: 1 250 ₴



