
Паяльник для пластикових труб Kraissmann 2400 EMS 6 (потужність 2,4 кВт, 6 тефлонових насадок)
2 800 ₴
2 177 ₴
- В наявності
Опис
Паяльник для пластикових труб Kraissmann 2400 EMS 6
Апарат для пластикових труб Kraissman 2400 EMS 6 використовується для створення нероз'ємного з'єднання пластикових (поліпропіленових) труб способом їх місцевого сплавлення. Цей простий і доступний пристрій допомагає створювати якісні нероз'ємні з'єднання.
Цей апарат популярний у майстрів, які постійно обслуговують водопровідні системи та системи опалення. Ця модель обладнана потужним нагрівальним елементом і терморегулятором, який захищає від плавлення металеву головку. На корпусі є індикатор увімкнення й індикатор нагрівання. Укомплектований паяльник насадками.
Якісний паяльник від перевіреного та надійного виробника Kraissmann, який слугуватиме довгий час в інтернет-магазині Хазяїн.
Особливості:
- Регулювання температури
- Висока потужність
- Тефлонове покриття
- Два нагрівальні тени
- Металевий кейс
- Шість насадок у комплекті
- Швидке нагрівання
- Ножиці та рукавички в комплекті
Технічні характеристики паяльник для поліпропіленових труб Kraissman 2400 EMS:
- Живиться від мережі — 230 вольтів 50 герців
- Споживана потужність — 2400 ватт
- Робоча температура — 50-300 градусів
- Регулювання потужності — плавне
- Кількість насадок — 6 шт.
- Підходить для паяння труб діаметром — 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм
- Вага — 5,0 кг
Комплектація
- Металевий кейс
- Інструкція
- Насадки: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм (все з тефлоновим покриттям)
- Шестигранник, два болти для насадок, викрутка
- Підставка для паяльника
- Рулетка
- Рукавички
- Рівень
- Ножиці для обрізання пластикових труб
Купити паяльник для пластикових труб недорого можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Нагрівач з тефлоновим покриттям | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна загальна вага | 5 кг |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Захист від перевантаження | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Стан | Новий |
| Тип зварювання пластикових труб | Стикова, Розтрубна |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
- Ціна: 2 177 ₴



