
KRAISSMANN Фрезер 1900 OFE (цанги 6, 8 ,12 мм )
3 080 ₴
- Готово до відправки
Фрезер Kraissmann 1900 OFE 6-12
Фрезер Kraissmann 1900 OFE 6-12 використовується для фрезерування на жорсткій опорі в деревині, пластмасі і легких будівельних матеріалах пазів, кромок, профілів і поздовжніх отворів, а також для фрезерування за допомогою копирной гільзи.
Встановлено надійний двигун потужністю 1900 Вт, оберти регулюються в межах 8000-30000 в хвилину, розмір цанги 6-12 мм. Міцний, відмінно збалансований корпус дозволяє швидко та без додаткових фізичних навантажень впоратися з точною роботою. Особливістю моделі є низький рівень шуму і система ефективного охолодження. Для інструменту передбачена гарантія на 12 місяців і можливість доставки по всій Україні в найкоротші терміни.
Купити Фрезер Крайсман недорого ви можете в інтернет-магазині Хазяїн.
Технічні характеристики фрезер Kraissmann 1900 OFE 6-12
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність 1900 вт
- Тип - вертикальний
- Обороти - 8000-30000 в хвилину
- Діаметр затискної цанги - 6/8/12 мм
- Максимальний хід фрези - 60 мм
- Регулювання оборотів є
- Вага - 4,9 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити фрезер в Україні недорого можна в нашому інтернет магазині Хазяїн
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Вага | 4.9 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 3 080 ₴
