-19%


Лазерний рівень DWT LLC02-30 (2 променя зеленого кольору, лампи OSRAM, функція автоматичного самовирівнювання)
3 823 ₴
3 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лазерний рівень DWT LLC02-30 підходить для робіт на будівельному майданчику. Він проєктує дві вертикальні й одну горизонтальну лінії. Перевагою моделі є яскравий зелений промінь, який буде видно в будь-якій точці. Прилад живиться від акумулятора Li-Ion 3.7 В або трьох батарей АА.
Технічні характеристики:
- Виробник DWT
- Країна-виробник — Швейцарія
- Джерело живлення - акумулятор 3,7 V Li-Ion 1200 mAh
- Лазерний високоякісний діод OSRAM - 525 нм зеленого кольору
- Число проєктованих ліній — 2 лінії
- Діапазон самонівелювання — до 4 градусів
- Час самовирівнювання — приблизно 5 секунд
- Точність — на 7 метрів +/- 1 мм
- Робочий діапазон — 30 метрів
- Установлювальна різь — 5/8
- Вага — 0,8 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Особливості:
- 2 промені (1 кутикаль и 1 горизонталь)
- Функція автоматичного вирівнювання,
- Високоякісний діод OSRAM,
- Лінії променя яскраво-зелені та добре виділяються на будь-якому тлі
- Можливість точного регулювання рівня на будь-якій поверхні, завдяки регульованій тринозі
- Великий робочий діапазон до 30 метрів
Комплектація
- Рівень лазерний;
- Лазерні окуляри;
- Акумулятор;
- Зарядний пристрій;
- Інструкція;
- Кейс пластиковий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 30 м |
| Похибка вимірювання | 1 мм/м |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 100 ₴
