
Бензопила Електромаш БП-45/3.0 (2 шини, 2 ланцюги)
3 900 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Бензопила Електромаш БЖ-45/3,0
- Потужність — 3 л.
- Об'єм двигуна — 52 куб. см
- Довжина шини — 45 см
- Вага — 7 кг
- Гарантія — 12 місяців
Додатково:
- Автоматичне змащення ланцюга — так
- Комплектація — 2 шини, 2 ланцюги
- Антивібраційна система — так
- Подкачка топлива - да
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Електромаш |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
- Ціна: 3 900 ₴
