Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лобзик DWT STS-05-60 D
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 500 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 2.42 A
- Число ходів холостого ходу 700-300 об/хв
- Регулятор швидкості є
- Регулятор маятникового ходу є
- Довжина ходу пиляльного полотна 18 мм
- Нахил корпусу (вліво/праворуч) 45° — 45°
- Макс. різальна здатність у дереві 55 мм
- Макс. різальна здатність в алюмінії 10 мм
- Різальна здатність сталі 6 мм
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 55 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
- Ціна: 2 250 ₴










