
Болгарка DWT WS22-230 T (плавний пуск, поворотна ручка)
4 758 ₴
3 500 ₴
- Готово до відправки
Огляд
Кутова шліфувальна машина DWT WS22-230 T

DWT WS22-230 T — високопотужна кутова шліфувальна машина, напівпрофесійного класу з плавним пуском, подовженою поворотною задньою й антивібраційною додатковою ручками.
Болгарка створена для грубих і об'ємних робіт, характеризується: високою потужністю, зручністю в роботі, легкістю в користуванні, міцним корпусом, високим рівнем безпеки, якістю, надійністю і витривалістю.
Діаметр використовуваних дисків
Болгарка призначена для роботи відрізним/шліфувальним диском максимальним діаметром до 230 мм. КШМ призначена для сухого різання, шліфування, оброблення, зачищення та очищення металів та інших твердих матеріалів.
Інструмент також дає змогу застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 100 мм, а також можливість роботи в стаціонарному режимі, що істотно розширює сферу застосування.

Двигун і редуктор
Кутошліфувальна машина WS22 обладнана високотехнологічним двигуном високої потужності (номінальна 2200 Вт) і розвиває максимальні 6 000 обертів за хвилину на холостому ходу.
Модель має плавний пуск, який дає змогу запускати МШУ без ривків, плавно набираючи оберти.
Редуктор зібраний на металевих шестернях, корпус із магнієвого сплаву, що забезпечує надійний захист і достатній тепловідвід. Високоякісні компоненти та високоміцні матеріали, а також високий рівень ізоляції електродвигуна, розраховані на інтенсивну та довгу експлуатацію в жорстких умовах.
Модель обладнана системою швидкого доступу до вугільних щіток, для заміни яких досить викрутити зовнішні фіксатори.

Подовжена ручка
Для більш ґрунтовного та зручного утримування, болгарка WS22-230 T обладнана подовженою задньою ручкою.
Ручка має можливість повороту на 180° з фіксацією в трьох положеннях щодо корпусу.
Ручка має гумові вставки, що запобігають вислизанню з рук і підвищують комфорт і зручність експлуатації.
Ергономічна кнопка пуску вбудована в ручку, має захист від випадкового запуску.
Корпус болгарки виготовлений із високоякісного пластику, а ергономіка конструкції продумана для тривалого використання.

Додаткова ручка
WS22-230 — комплектується антивібраційною додатковою ручкою. Ручка забезпечує надійне утримання інструмента обома руками, а конструкція та матеріали знижують навантаження від вібрацій.
Корпус редуктора має три отвори встановлення дод. ручки: з боків і у верхній частині. Така особливість дає змогу надійно утримувати інструмент за будь-яких типів робіт у різних положеннях.
Кожух
Легкознімний кожух має захисну функцію, відбиваючи іскри та частинки матеріалу, які можуть нанести травму. Завдяки можливості встановлення кожуха в діапазоні 360°, відрегулювати захисний екран можна в будь-якому положенні.

Шпиндель
Шпиндель має стандартну різь М14. Натискання на кнопку фіксатора шпинделя — блокує обертання, що дає змогу без зусиль замінити диск або насадку в інструменті. Фіксатор шпинделя змішаний максимально віддалено від центру осі та посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування.
Комплектація
DWT WS22-230 T — модель укомплектована стандартним набором необхідного мінімуму та упакована в кольорову картонну коробку (Габарити 55 x 17 x 11.5 см; Вес 7,0 кг).
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Ключ ріжковий 1 шт.
- Віброгасна додаткова ручка 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
| Функціональні особливості |
|
| Комплектація |
|
| Розміри паковання | 55 × 17 × 12 см |
| Вага | 5,3 кг |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 500 ₴







