Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Бензинова пила німецького виробництва KRAISSMANN KS 52 чудово підійде для розпилювання деревини та інших подарунків природи.
Завдяки своїй якості та відгукам покупців, KRAISSMANN KS 52 впевнено заслужив на ім'я професійної бензопили!
Особливості
- Сучасний ергономічний корпус
- Чудове балансування
- Низький рівень шуму та вібрації.
- Якісна система запалювання дає змогу запускати навіть у холодну пору.
- Плавний запуск двигуна
- Праймер (підкачування) для швидкого старту в будь-яких кліматичних умовах
- Подвійний вихлоп — система, що полегшує та збільшує оберти двигуна
- Удосконалений повітряний фільтр подвійного очищення дає змогу продовжити термін роботи бензопилки вдвічі
- Для зручності транспортування бензопилка постачається в пластиковому кейсі.
Технічні характеристики:
- Тип двигуна: двох такт., віз.охол.
- Робочий обсяг: 52 куб. см
- Потужність без навантаження: 2.200 Вт
- Холостійка хода: 3000 хв-1
- Співвідношення паливо/олія: 25:1
- Довжина шини: 450 мм;
- Вага — 6,5
Комплектація
- Пластиковий кейс
- Шина — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Ємність для змішування бензину
- Свічковий ключ
- Регулювальна викрутка
- Напилок для заточування ланцюга
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 298 ₴

