
Полірувальна машина DWT OP13-180 TV ( регулювання обертів, фіксатор кнопки)
4 212 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Полірувальна машина DWT OP13-180 TV Відмітні риси полірувальної машини DWT OP13-180 TV:- Фіксатор шпинделя дає змогу заблокувати шпиндель електроінструмента в нерухомому положенні, що робить монтаж/ демонтаж гумового тарілчастого диска зручнішим. Кнопка фіксатора шпинделя має спеціальну форму та не підвищується над поверхнею редуктора, тому не може бути натиснута випадково, у процесі роботи — це підвищує безпеку використання електроінструмента.
- Додаткова ручка робить зручнішим утримання електроінструмента обома руками та може бути повернена в будь-яке зручне для користувача положення.
- Регулятор швидкості дає змогу встановлювати таку кількість обертів полірувального приладдя, яке найкраще підходить для полірування оброблюваного покриття або матеріалу. Число обертів можна змінювати в процесі роботи, не вимикаючи електроінструмент.
- Фіксувальна кнопка запобігає випадковому вмиканню електроінструменту.Електроінструмент можна ввімкнути тільки після переміщення фіксувальної кнопки.
- М'яка накладка на ручці створює додаткові зручності під час утримання інструмента.
- Фіксувальна кнопка вмикання/вимикання слугує для блокування вмикача/вимикача в натиснутому положенні, що робить тривалу роботу зручнішою.
Технічні характеристики полірувальної машини DWT OP13-180 TV:
- Споживана потужність - 1300 Вт.
- Робоча напруга - 220 В.
- Робоча частота - 50 Гц.
- Макс. O гумового тарілчастого диска — 180 мм.
- Швидкість обертання на холостому ходу - 1000 - 3000 об./хв.
- Приєднувальна різь шпинделя — М14.
- Вага - 3,1 кг.
- Полірувальна машина — 1 шт.
- Додаткова ручка — 1 шт.
- Гумовий тарілчастий диск — 1 шт.
- Полірувальний чохол -1 шт.
- Інструкція з експлуатації — 2 шт.
Гарантія виробника 24 місяці
Купити недорого полірувальну машину DWT OP13-180 TV зі швидкою доставкою за Харковом та Україною можна в інтернет-магазині "Хазяїн". У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 4 212 ₴





