
Ексцентрикова шліфмашина DWT EX03-125 DV (125 мм диск, регулювання обертів)
3 200 ₴
- Готово до відправки
Опис
Шліфмашина ексцентрикова DWT EX03-125 DV
DWT EX03-125 DV — орбітальна (ексцентрикова) шліфувальна машина, напівпрофесійний клас (Semi-Pro), з достатнім запасом потужності електродвигуна, ергономічним дизайном із регульованою додатковою та повнорозмірною ручками, а також із регулятором частоти обертання та система кріплення оснастки гачок-петля («липучка»).
Сухі шліфувальні роботи полотном різною шорсткістю за деревиною, пластиком, металом, лакофарбовим покриттям та ін. Машина дає змогу виконувати як підготовче оброблення, так і фінішні роботи з високою якістю поверхні
Двигун DWT EX03-125 DV
Шліфувальна машина обладнана високотехнологічним електродвигуном (Номальна 380 Вт/Східна 200 Вт). Двигун на холостому ходу розвиває до 13 000 обертів за хвилину. Ротор ретельно збалансований у два етапи, щільне намотування двигуна забезпечило високу потужність зберігши компактні розміри, а жаростійкий лак «бронь» забезпечує ізоляцію від абразиву та пилу. Рівень вібрації 3.06 м/с2. Шумовипромінювання: звуковий тиск 91.4 дБ (А), акустична потужність 80.4 дБ (А).
Достатній запас потужності двигуна та продуктивна крильчатка забезпечують високу тривалість увімкнення і стійкість у високих навантаженнях.
Орбітальна опорна підошва DWT EX03-125 DV
Опорна підошва («тарілка») має діаметр 125 мм, обладнана системою кріплення оснастки гачок-петля («липучка»), а профіль радіальних отворів підошви, уніфікований під загальноприйняті стандарти шліфувальних полотен. Підошва здійснює рухи за орбітою, ексцентрисимет, який становить 2 мм, а частота залежить від обертів двигуна в діапазоні 12 000-26 000 коливань за хвилину. Установлення робочої підошви через кривошип забезпечує обертання вільного від приводного вала, що запобігає надмірному впливу на оброблювану поверхню.
Висока частота коливань і оптимальний ексцентрисимет, забезпечує високоякісне оброблення поверхонь.
Технічні характеристики:
- Тип машини ексцентрикова (орбіталка)
- Номінальна потужність 380 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 1.6 A
- Номінальна кількість обертів 6000 — 13000 об/хв
- Номінальна кількість коливань 12000 — 26000 коливань/хв
- Діапазон коливань 2 мм
- Регулятор швидкості є
- Тип кріплення шліф. паперу липучка
- Діаметр шліфувальної тарілки 125 мм
- Вбудована система пиловідсмоктування — є
- Розміри інструмента 25 × 19 × 13 см
- Вага 1.8 кг
- Довжина шнура 2 м
- Гарантія 24 міс.
- Ексцентрикова шліфувальна машина
- Пилозбірник
- Шліфувальне полотно
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 200 ₴









