
Віброшліфувальна машина DWT ESS02-187 T (розмір шліфувальної плити 187*90, система пиловідсмоктування)
1 700 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Технічні характеристики:
- Тип машини — вібраційна
- Номінальна потужність 200 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 0.6 A
- Максимальні оберти холостого ходу -12000 об/хв
- Макс. кількість коливань холостого ходу — 24 000 кол./хв
- Діапазон коливань — 1.6 мм
- Розмір шліфувальної плити — 187 × 90 мм
- Тип кріплення шліфувальної паперу-затискач
- Вбудована система пиловідсмоктування
- Вага — 1.64 кг
- Розміри в пакованні — 31 × 20 × 13 см
Комплектація:
- шліфувальна машина
- Мішок для збирання пилу
- Шліфувальний лист — 3 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 700 ₴






