Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Верстат заточувальний DWT DS-350 GS
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 350 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 1.53 A
- Максимальні оберти хол. ходу 2950 об/хв
- Захист від іскор є
- Захисний кожух є
- Опорна пластина для заготівки є
- Макс. Ø шліфувального диска 200/200 мм
- Товщина шліфувального диска 20/20 мм
- Посадковий Ø шліфувальний диск 16/16 мм
- Вага 13.3 кг
- Розміри в пакованні 43×30×27 см
- Гарантія 24 міс.
Особливості:
- Продуктивність і якість виконуваних робіт
- Запас потужності двигуна
- Низьке шумовипромінювання
- Простота та безпека експлуатації
- Компактні розміри
- Гумові ніжки станини
- Витривалість і довговічність
Комплектація
- Електроточило
- Шліфувальний диск 2 шт.
- Захист від іскор із кріпленням 2 шт.
- Опорна пластина для заготовки 2 шт.
- Кріпильні гвинти з гайками к-т
- Барашкові гайки з гвинтами
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 350 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 13.3 кг |
- Ціна: 3 860 ₴










