Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Станок заточной DWT DS-250 GSПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: зачищення від іржі, прецизійне заточування й правлення різальної крайки, видалення задирок, зняття фаски, шліфування поверхонь і полірувальні роботи
ОСОБЕННОСТИ: продуктивність і якість виконуваних робіт, запас потужності двигуна, низький шум, простота та безпека експлуатації (I клас), компактні розміри, гумові ніжки станини, витривалість і довговічність, надійність і якість інструмента
Технічні характеристики
- Номінальна потужність 250 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 1.09 A
- Максимальні оберти холостого ходу 2950 об/хв
- Захист від іскор є
- Захисний кожух є
- Опорна пластина для заготівки є
- Макс. Ø шліфувального диска 150/150 мм
- Товщина шліфувального диска 20/40 мм
- Посадковий Ø шліфувальний диск 12.7 / 32 мм
- Вага — 8.9 кг
- Розміри в пакованні 36×25×21 см
- Гарантія 24 міс.
- КНОПКА ПУСКА — тумблер встановлений у центрі корпусу, обладнаний пилозахисним чохлом, запобігаючи потраплянню стружки обмежувальна функціональність кнопки. Електроточило DWT DS-250 GS
- ЗАХИСТНИЙ ЕКРАН — розташовані над робочою зоною прозорі екрани з оргскла, забезпечують захист оператора від іскор, а шарнірна система регулювання дає змогу оптимально налаштувати положення.
- ЗАХИСТНИЙ ШКІР — металевий захисний кожух, надійно закриває абразивні диски, гарантуючи безпеку.
- ОПОРНІ ПЛАСТИНИ («подручник») — слугує упором для заготівки, мають достатню жорсткість для забезпечення дотримання кута оброблення. Барашковий фіксатор дає змогу без застосування інструменту, регулювати відстані до диска та кут прилягання заготівки.
- ГУМОВІ НІЖКИ — станина обладнана гумовими ніжками, три точки упору, забезпечують стабільне положення інструмента щодо поверхні.
- Заточувальний верстат 1 шт.
- Абразивний диск 2 шт.
- Комплект кріпильних елементів
- Опорна пластина 2 шт.
- Захисні екрани з оргскла 2 шт.
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 250 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 40 мм |
- Ціна: 3 174 ₴





