Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пила дискова DWT HKS-12-63
Наявність потужного двигуна дає змогу розганяти диск до високих обертів і забезпечувати стабільну роботу навіть під навантаженнями. Зручний дизайн полегшить утримування цього пристрою в роботі однією або обома руками. Також варто зазначити можливість нахилу підошви для регулювання кута нахилу.
Розроблена для інтенсивного використання в столярних цехах, на будівельних об'єктах і в побуті. Пила без особливих зусиль впорається з будь-якою породою дерева.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1200 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 5.5 A
- Максимальні оберти хол. ходу 5000 об./хв
- Максимальна різальна здатність 63 мм
- Регулювання кута нахилу є
- Макс. глибина різання за 45° 43 мм
- Фіксатор шпинделя є
- Макс. / хв. Ø пиляльного диска 190/185 мм
- Макс. товщина пиляльного диска 2,4 мм
- Макс. / хв посадковий Ø диска 20/16 мм
- Захисний маятниковий кожух є
- Швидкознімні креп. щіток є
- Розміри в пакованні 33×24×23 см
- Вага 3.7 кг
- Гарантія 24 міс.
Особливості:
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання кута нахилу
- Захисний маятниковий кожух
- Швидкознімні креп. щіток
Комплектація
- Ручна циркулярна пила
- Пиляльний диск
- Паралельний упор
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Виробник | DWT |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вага | 3.7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Споживана потужність | 1200.0 |
- Ціна: 3 420 ₴










