
Болгарка DWT WS24-230 D (2400 Вт, плавний пуск, поворотна ручка)
5 015 ₴
3 900 ₴
- Готово до відправки
Огляд
Кутова шліфувальна машина DWT WS24-230 D

DWT WS24-230 D — високопотужна кутошліфувальна машина (болгарка), напівпрофесійного класу (Semi-Pro), з функцією плавного пуску, поворотною ручкою та кнопкою пуску з запобіжником. Болгарки ДВТ, заслужили довіру та розташування до себе як у побутових користувачів, так і в професійних споживачів, які зазначили ідеальне співвідношення «ціна-якість»
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: КШМ призначена для роботи диском Ø 230 мм, призначена для об'ємних і грубих робіт: сухого шліфування, різання масивних заготівок із твердих матеріалів, а також бетону; використання різноманітних щіток і насадок Ø до 100 мм, істотно розширює сферу застосування та функціонал болгарки. Під час використання додаткових аксесуарів МШУ дає змогу працювати в стаціонарному режиміОСОБЛИВОСТІ: чималий запас потужності двигуна, міцний механізм редуктора, плавний пуск (тривалий набір обертів), запобіжник і фіксація кнопки пуску, високий ступінь безпеки та зручності експлуатації (II клас), можливість налаштування оптимального положення ручок, витривалість і довговічність, надійність і якість болгарок ДВТ

Двигун і редуктор WS24-230 D
Болгарка, обладнана високотехнологічним електродвигуном номінальної потужності 2400 Вт (Вища потужність 1530 Вт). Двигун має жаростійку «бронь», з подвійною ізоляцією обмотування статора та ротора від механічних пошкоджень абразивом і пилом. Продуктивна крильчатка забезпечує ефективне охолодження у всіх режимах робіт. Зовнішній високошвидкісний підшипник вала має гумову втулку, що запобігає прослизанню в корпусі, а внутрішній щільно запресований у корпус редуктора.
Модель обладнана функцією ПЛАВНИЙ ПУСК, яка дає змогу запуску КШМ без ривків, знижуючи навантаження на двигун і електромережу
Редуктор зібраний на металевих, зносостійких шестернях підвищеної загартованій загартованій, з тангенційним профілем зубців, на висококонсистентну змазку в оптимальній кількості. Ведуча шестерня має посадку на вал шпинделя через шпонку (строго-витриманий тепловий проміжок (!), що знижує ударні навантаження.
Болгарка, на холостому ходу розвиває 6 000 обертів на хвилину (стандарт для КШМ 230), має низький рівень вібрації 6.64 м/с2, а також гідні показники шумовипромінювання: звуковий тиск 95 дБ(А), акустична потужність 106 дБ(А).
Конструктивні особливості DWT WS24-230 D
Кутошліфувальна машина має жорстку та міцну конструкцію, рівень збирання й трирівневий контроль якості на всіх етапах виробництва, виключає дефекти та брак. Електрична частина корпусу виготовлена з високоякісного ударостійкого пластику, а корпус редуктора, відлитий із магнієвого сплаву, що забезпечує високу міцність і ефективне тепловідведення механізму.
ЗАДНЯЯ D-РУКОЯТКА — зроблена в ергономічній формі, зона хвата має прогумовану поверхню, запобігаючи вислизанню. D-подібна ручка, обладнана захисною скобою, що оберігає руку оператора.
КНОПКА ПУСКА — інтегрована в ручку, обладнана запобіжним механізмом від випадкового натискання, а також фіксатором положення «ПУСК» й ергономічною формою, що зручно під час тривалої роботи.
ПОВОРОТ РУКОЯТКИ — функція дає змогу змінювати положення задньої ручки щодо корпусу на 180°, з фіксацією в трьох положеннях (90°/0°/90°), що дає змогу налаштувати оптимальний хват інструмента за будь-яких різновидів робіт.
ЩЕТКОДЕРЖАТЕЛИ — система зовнішніх щіткотримачів на корпусі, забезпечує швидкий доступ до графітних щіток електродвигуна (15х15х5мм) для контролю стану та легкої заміни.

ДОДАТКОВА РУКОЯТКА — забезпечує ґрунтовне утримування інструмента обома руками, виготовлена з рифленого м'якого пластику для зниження впливу вібрації. Корпус редуктора має три встановлювальні отвори з боків і у верхній частині, що дає можливість оптимального встановлення ручки для забезпечення зручності в будь-якому положенні.
ШПИНДЕЛЬ — має стандартну різь М14, а основу шліц для упору гайки та надійної фіксації ключем 17 мм (у комплекті). Натискання на кнопку фіксатора шпинделя — блокує обертання, що дає змогу без зусиль замінити диск або насадку в інструменті. Фіксатор шпинделя змішаний максимально віддалено від центру осі та посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі, що мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування.
ЗАСТОСУНКИ ГАЙКИ — забезпечують надійну фіксацію обладнання на шпинделі, нижня гайка/шайба обладнана насічкою, що запобігає провертанню диска.
ЗАХИСТНИЙ ШКІР — призначений для роботи диском Ø 230 мм, відбиває іскри та частинки матеріалу, які можуть завдати травми оператору. Завдяки легкознімному скобовому типу кріплення фіксація кожуха можлива в будь-якому положенні на 360°.
Комплектація
- Кутова шліфувальна машина 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Ключ ріжковий 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 11,23 A |
| Номінальна кількість обертів | 6000 минˉ¹ |
| Плавний пуск | є |
| Різь шпинделя | M14 |
| Макс. Ø відрізного диска | 230 мм |
| Макс. Ø шліфувального диска | 230 мм |
| Макс. Ø гумового тарілчастого диска | 230 мм |
| Макс. Ø дискової дротяної щітки | 100 мм |
| Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки | 100 мм |
| Функціональні особливості |
|
| Вага | 5,4 кг |
| Термін гарантії | 24 місяці |
| Комплектація |
|
| Розміри паковання | 55 × 17 × 22 см |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 900 ₴








