
Болгарка DWT WS13-180 T ( потужність 1300 Вт, макс 8000 оберт/хвилина, діаметр диска 180 мм, кабель 1,8 м)
3 207 ₴
- Готово до відправки
Огляд
Кутова шліфувальна машина DWT WS13-180 T

DWT WS13-180 T — кутова шліфувальна машина підвищеної потужності, напівпрофесійного класу, з подовженою задньою ручкою. Продуктивна болгарка з упором на безпеку («II» клас) і зручність експлуатації, вирізняється високим рівнем якості, надійності, витривалості та довговічності.
Призначена для виконання об'ємних грубих робіт, а також точного оброблення поверхонь, має можливість стаціонарного використання.DWT WS13-180 — прекрасно зарекомендувала себе як у побутових користувачів, так і професійних споживачів.
Діаметр використовуваних дисків
Болгарка призначена для роботи відрізним/шліфувальним диском максимальним діаметром 180 мм. КШМ призначена для сухого різання, шліфування, зачищення та очищення металів та інших твердих матеріалів. Інструмент також дає змогу застосовувати різноманітні щітки-насадки діаметром до 75 мм, що істотно розширює сферу застосування.

Двигун і редуктор
Кутошліфувальна машина WS13 обладнана високотехнологічним двигуном номінальною потужністю 1300 Вт. На холостому ходу мшу розвиває 8000 обертів за хвилину, що є максимально допустимим показником для цього типу машин.
Редуктор зібраний на високоміцних металевих шестернях, корпус відлитий із магнієвого сплаву, що забезпечує надійний захист і достатній тепловідвід. Високоякісні компоненти та високоміцні матеріали, а також високий рівень ізоляції електродвигуна та продуктивна крильчатка, розраховані на інтенсивну та тривалу експлуатацію в жорстких умовах.
Модель має легкий доступ до вугільних щіток, для заміни яких досить викрутити зовнішні фіксатори
Болгарка має невисокий рівень вібрації 8,11м/с2 і випромінюваного шуму під час роботи: звуковий тиск 91 dB, акустична потужність 102 dB. Довжина мережевого кабелю — два метри.

Задня подовжена ручка
Для більш ґрунтовного та зручного утримування, болгарка WS13-180 T, обладнана подовженою ручкою ергономічної форми. Ручка має гумові вставки, що запобігають вислизанню з рук і підвищують комфорт.
Ергономічна кнопка пуску вбудована в ручку, має захист від випадкового запуску та прогумовану поверхню
Болгарка має компактні розміри (довжина 430 мм, висота 120 мм, товщина 100 мм), корпус виготовлений із високоякісного ударостійкого пластику, якість збирання унеможливлює люфти. Конструкція жорстка та міцна, а ергономіка продумана для інтенсивного використання.

Додаткова ручка
Забезпечує впевнене утримування інструмента обома руками. Ручка виготовлена з рифленого м'якого пластику, забезпечує приємний і надійний хват, перешкоджаючи вислизанню з рук.
Корпус редуктора має три отвори встановлення дод. ручки: по боках і у верхній частині
Така особливість дає змогу надійно утримувати інструмент за будь-яких типів робіт у різних положеннях. Ручка виготовлена з пластику з гумовими накладками, які забезпечують приємний і надійний хват, перешкоджаючи вислизанню з рук.

Захисний кожух
Легкознімний кожух має захисну функцію, відбиваючи іскри та частинки матеріалу, які можуть нанести травму. Завдяки можливості встановлення кожуха в діапазоні 360°, відрегулювати захисний екран можна в будь-якому положенні.
Блокування шпинделя
Шпиндель має стандартну різь М14. Натискання на кнопку фіксатора шпинделя — блокує обертання, що дає змогу без зусиль замінити диск або насадку в інструменті. Фіксатор шпинделя зміщений максимально віддалено від центру осі та посилений окремим припливом зі сталевою втулкою в корпусі. Це мінімізує ймовірність виходу з ладу систему блокування.
Комплектація
DWT WS13-180 T — модель укомплектована стандартним набором необхідного мінімуму та упакована в кольорову картонну коробку (Габарити 48 x 16 x 11 см; Вес 4.9 кг).
- Інструкція з експлуатації 2 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Ключ ріжковий 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Сила струму за напруги 230 В | 5.88 A |
| Максимальні оберти хол. ходу | 8000 об./хв |
| Різь шпинделя | M14 |
| Макс. Ø різального диска | 180 мм |
| Макс. Ø шліфувального диска | 180 мм |
| Макс. Ø гум. тарілчастого диска | 180 мм |
| Макс. Ø чашоподібної щітки | 75 мм |
| Макс. Ø дискової щітки | 75 мм |
| Конструкційні особливості | Прогумований держак Захист від випадкового запуску Три установлювальні отвори дод. ручки Зовнішні щіткотримачі Довжина мережевого кабелю 1,8 м |
| Розміри інструмента | 42×12×10 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Розміри в пакованні | 48 × 16 × 11 см |
| Вага брутто | 5.8 кг |
| Гарантія | 24 мес. |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Виробник | DWT |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
- Ціна: 3 207 ₴
