
Торцювальна пила DWT KGS16 — 255, діаметр 255 мм, поворот ліворуч/праворуч 45 град, плавний пуск
8 954 ₴
- В наявності
Опис
Пила дискова DWT KGS16-255
Циркулярна пила DWT KGS16-255 — це надійний і зручний електроінструмент, який має низку переваг, як-от: фіксувальний важіль, стрижневий подовжувач, патрубок для видалення тирси, шкала кута повороту, поворотний стіл. Інструмент має потужність 1600 Вт і діаметр дисків 255 мм.
Для виконання дуже точної роботи опорна плита цієї моделі має надійну та міцну конструкцію, завдяки якій забезпечується надійна опора.
Торцювальна пила DWT KGS16-255 обладнується м'якою накладкою, яка підвищує комфорт під час роботи з інструментом. Кнопка вмикання інструмента зроблена так, щоб зробити роботу однією рукою якомога легшою, також кнопка фіксується в ввімкненому положенні, а це полегшує виконання довгих за часом безперервних робіт.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність 1600 Вт
- Сила струму за напруги 7 A
- Максимальні оберти хол. ходу 4800 об./хв
- Макс. / хв. Ø пиляльного диска 255 / 250 мм
- Макс. / хв посадковий Ø диска 30/30 мм
- Макс. товщина пиляльного диска 3 мм
- Захисний маятниковий кожух є
- Макс. глибина різання за 0°/90° — 70 × 150 мм
- Макс. глибина різання за 45°/90° — 70 × 110 мм
- Макс. глибина різання за 0°/45° — 40 × 150 мм
- Макс. глибина різання за 45°/45° — 40 × 110 мм
- Поворотний стіл є
- Струбцина є
- Патрубок для видалення пилу є
- Розміри в пакованні 51 × 44 × 40 см
- Вага 11 кг
- Гарантія 24 міс.
Особливості:
- Плавний пуск двигуна
- Міцна алюмінієва станина
- Поворотний стіл
- Кут повороту та кут нахилу 45 градусів
- Макс глибина пропилювання — 70 мм
- Макс ширина пропилювання — 150 мм
- Струбцина
- Патрубок для видалення пилу
Комплектація
- Торцювальна пила
- Пиляльний диск
- Ключ шестигранний/торцевий
- Мішок для збирання пилу
- Струбцина
- Захисна скоба
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 1.6 кВт |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Кількість обертів диска | 4800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Ширина пропилу | 150 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 40 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 70 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 1600.0 |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
- Ціна: 8 954 ₴
