
Бензокоса Мінськ БГ-3900 (3 ножі, котушка з волосінню, ранцевий ремінь)
3 400 ₴
2 900 ₴
- Готово до відправки
Бензокоса Вітязь БГ-3900 — високоякісний садовий інструмент, що ідеально підійде як для використання в побуті, так і для професійної роботи.
Модель має надійний двотактний двигун потужністю 3,9 кВт, який здатний розвивати високі оберти ― 9000 об/хв. Система плавного пуску полегшує запуск мотора. Для довгої роботи на ділянці передбачений паливний бак місткістю 1,2 літра.
Попри те, що коса бензинова, вона має помірний рівень вібрацій і шуму. Основні робочі частини виготовлені з високоякісного сплаву, що неабияк збільшує ресурс роботи ходових вузлів інструмента.
Зручні "велосипедні" ручки та плечовий ремінь дають змогу працювати тривалий час без втоми, а пластиковий захисний кожух забезпечує максимальний захист оператора.
Бензиновий тример Вітязь БГ-3900 виготовлений із якісних матеріалів, всі кріплення та з'єднання коси надійні та довговічні.
Особливості:
- Праймер
- Захист від перегрівання
- Посилена система стартера
- Захист від випадкового увімкнення
- Низький рівень шуму та вібрацій
- Повністю металевий редуктор
- Кований колінвал і шатун двигуна
- Високообертовий карбюратор Walbro (Японія)
- Потужний двотактний двигун номіналом 3,9 кВт
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Двотактний
- Тип охолодження — Повітряний
- Об'єм двигуна — 52 см3
- Потужність двигуна — 3,9 кВт/5,3 к.с.
- Макс. оберти двигуна — 9000 об/хв
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Вага — 7 кг
Комплектація
- Бензокоса Вітязь БГ-3900
- Ніж 3 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Наплічний ремінь
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
Купити мотокосу недорого з доставкою Харковом і всією Україною Ви можете в нашому інтернет-магазині. У нас завжди низькі ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 5.3 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3900 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 2 900 ₴





