
Бензокоса Витязь БГ-4500 (3 диска, катушка)
3 486 ₴
- Готово до відправки
Професійна мотокоса бензинова Витязь БГ-4500 (Білорусь)
Потужна, професійна мотокоса високої якості. Укомплектована двигуном великої потужності, а також системою легкого пуску, велосипедної руків'ям прямий не розбірний штангою з міцним розпеченим валом.
Бензинова коса Витязь БГ-4500 топова коса в лінійці моделей, з легкістю впорається із скошуванням трави, бур'яну, сухостою, молодих пагонів дерев на великих ділянках загальною площею понад 25 соток, що дозволяє віднести дану бензокосу до ряду професійного інструменту щоденного використання.
Відмінна комплектація мотокоси Витязь БГ-4300 включає в себе якісну напівавтоматичну котушку з волосінню, комфортний плечовий ремінь і три металевих диска в тому числі і диск з побідитовою напайкою. Ідеально підходить як для дачі та дому, так і для професійно роботи комунальних служб.
Особливості бензинової мотокоси Витязь БГ-4500
- антивібраційна система нового покоління
- система EASY START (легкого запуску)
- кований колінчастий вал і шатун двигуна (подовжує моторесурс двигуна)
- стінки циліндра з хромованим покриттям
- швидкознімний повітряний фільтр (полегшує обслуговування інструменту)
- розжарений обертовий вал (збільшує довговічність і надійність мотокоси)
- професійний високоміцний кутовий редуктор
- відцентрове зчеплення.
Муфта зчеплення виконана по простому і надійному відцентровому принципом але так само бензокоса Витязь оснащена спеціальними фрикційними накладками, мінімізують прослизання, забезпечуючи ідеальну передачу крутного моменту. Комфортна ручка мотокоси Витязь з винесеними під праву руку елементами управління мотором відмінно підходить для тривалих робіт з стрижки і розчищення великих площ. Курок акселератора захищений спеціальною системою від випадкового натискання. Карбюратор японського виробництва WALBRO забезпечує безперебійну подачу палива в камеру згоряння при будь-якому положенні бензокоси.
Технічні характеристики бензокоси Витязь БГ-4500
- Потужність двигуна - 4500 вт (6 кінських сил)
- Обсяг паливного бака - 1,1 літра
- Ріжуча система - 3 ножа + котушка з волосінню
- Тип двигуна двотактний з Японським карбюратором! WALBRO
- Тип харчування - бензин з маслом
- Число обертів - 9000 в хвилину
- Ширина скошування - 42 сантиметри
- Вага - 7 кг
- Гарантія - 1 рік
- Зроблено в Білорусі
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Тип | Мотокоса |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Країна виробник | Білорусь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
- Ціна: 3 486 ₴
