
Пила дискова ручна Протон ПД-185 С (потужність 2150 Вт, діаметр диска 185 мм, довжина мережевого кабелю 1,9 метра)
2 500 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 611-07-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристика
- Номінальна потужність 2150 Вт
- Номінальна кількість обертів за хвилину 5500
- Діаметр пилкового диска 185 мм
- Посадковий діаметр диска 20 мм
- Різальна здатність (за 90°) 63 мм
- (за 45°) 45 мм
- Регулювання глибини пропилювання 0-65 мм
- Регулювання кута нахилу 0° — 45°
- Напруга/ Частота 220 В/50 Гц
- Функції Фіксація кнопки пуску
Конструкційні особливості
- Захисний маятниковий кожух
- Довжина мережевого кабелю 1.9 м
- Клас безпеки II
- Вага 4.75 кг
Комплектація
- Пила циркулярна
- Диск пиляльний
- Ключ накладний/ шестигранний
- Дод. комплект вугільних щіток
- Паралельний упор
- Посібник з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протон |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 2 500 ₴




