
Cабельна акумуляторна пила Kraissmann 151 AUS-BL 21/2 (2 акумулятори, зарядний пристрій)
3 000 ₴
2 443 ₴
- Готово до відправки
Акумуляторна шабельна міні-пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 — якісний і продуктивний інструмент, використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізання деревних гілок, чагарнику, ефективно виконує завдання в столярній роботі.
Завдяки безщітковому двигуну Ви отримуєте надійність і потужність, а мала вага та компактні розміри інструмента забезпечують комфортну й акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Шабельна пила постачається з імпульсним зарядним пристроєм і двома 21 В літій-іонними акумуляторними батареями місткістю 2000 мА·год, час заряджання яких становить 1-1,5 годин.
Час безперервної роботи за інтенсивного навантаження на одного АКБ становить приблизно 1-1,5 години, а наявність двох батарей підвищує продуктивність практично усуваючи тривалі простої в робочому циклі.
Ця модель має швидку (безключову) зміну полотна, підсвічування робочої зони та можливість регулювати оберти в межах 0-3000 хід/хв, що дає змогу працювати з різними матеріалами.
Прогумована ручка ергономічно зручної форми забезпечує комфорт і знижує втому під час тривалої роботи.
Особливості:
- Міцний корпус
- Захисний кожух
- Прогумована ручка
- Безщітковий двигун
- Низький рівень шуму
- Підсвітка робочої зони
- Індикатор заряду батареї
- Лінійка M-POWER series 20
- Ударостійкий кейс у комплекті
- Мала вага та невеликі розміри
- Безінструментальна заміна лез
- Два акумулятори та зарядний у комплекті
Технічні характеристики:
- Тип батареї — Li-Ion
- Напруга батареї — 21 В
- Ємність акумулятора — 2 А/год
- Частота ходов штока — 0-3000 хід/хв
- Хід штока — 15 мм
- Різальна здатність у дереві — 50 мм
- Вага — 2,5 кг
- Гарантія - 12 місяців
Комплектація:
- Шабельна пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2
- Два акумулятори
- Зарядний пристрій
- Два полотна
- Пластиковий кейс
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 443 ₴








