
Болгарка акумуляторна з регулюванням обертів DWT AWS-20-125 DV
3 000 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
Опис
Безщітковий двигун
Рекомендуємо Вам купити безщіткову болгарку на акумуляторі DWT AWSP-20-125 DV. Модель обладнана сучасним двигуном, здатним виконувати роботу максимально ефективно. Має великий запас потужності, витривалості. Він може працювати довше без заміни акумулятора. Крім того, безщітковий двигун практично не вимагає обслуговування.
Регулювання швидкості
Акумуляторна болгарка DWT AWSP-20-125 DV має регулювання обертів. Вона дає змогу налаштувати КШМ під певні типи роботи. Це забезпечує точність і ефективність роботи інструмента.
Захист від ненавмисного увімкнення
Треба зауважити, що в болгарки ДВТ передбачений захист від випадкового запуску. Вона забезпечить захист від ненавмисного спрацьовування. Це гарантує додаткову безпеку використання КШМ DWT AWSP-20-125 DV
Запобіжна муфта
Говорячи про безпеку, не варто забувати про наявність запобіжної муфти. Вона захистить Вас від зворотного удару під час заклинювання диска. Також знизить навантаження на сам інструмент.
Швидке регулювання кожуха
Для регулювання положення кожуха не потрібно використовувати додатковий інструмент, що дуже зручно.
Система захисту від перегрівання та перевантаження
Представлена модель обладнана системами захисту, що гарантують ефективність і надійність використання акумуляторної болгарки.
Причини купити акумуляторну болгарку DWT AWSP-20-125 DV
- Представлена модель чудово підходить для роботи вдома. Вона стоїть в одному ряду з професійним інструментом.
- Болгарка не прив'язана до певної зони дротами — автономія й мобільність завдяки акумулятору.
- Регулювання обертів під певні завдання роботи.
- Конструкція регулювання кута на 360°
- Безщітковий двигун
- 6-швидкісне керування
- Плавний пуск і дизайн гальмівної системи
- Короткий захист і демонстрація можливостей акумулятора
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву
- Конструкція вимкнення, перевантаження та
- Захист від блокування обертання
- Проектування пилозахисної конструкції двигуна та
- Знімна пилозахисна сітка.
- Номінальна напруга — 20 В
Характеристики та опис:
- Виробник — Merit Link International AG
- Бренд DWT
- Живлення — акумулятор
- Тип акумулятора Li-Ion (походить до моделях серії *XS ТМ CROWN)
- Безщітковий двигун
- Номінальна напруга — 20 В
- Ном. кількість обертів — 3000-9000 хв| 1
- Плавний пуск
- Різь шпинделя — М14
- Макс. Ø відрізного диска 125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 125 мм
- Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки 75 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
- Гарантія офіційна 24 місяці
Функціональні особливості:
- безщітковий двигун
- регулювання швидкості
- плавний пуск
- захист від ненавмисного увімкнення
- двопозиційний вимикач/вимикач
- швидке регулювання кожуха
- система захисту від перегрівання та перевантаження
Комплектація
- інструкція з експлуатації
- акумуляторна болгарка
- додаткова ручка
- ключ фланцовий
- захисний кожух
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.09 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 000 ₴









