
Компресор поршневий масляний 50-літровим ресивером PROton AC-50 продуктивністю 200/165 л/хв
8 500 ₴
6 500 ₴
- Готово до відправки
Компресор — це спеціальний пристрій, дія якого ґрунтується на стисненні повітря й подаванні його під певним тиском у пневматичне обладнання, що дає змогу виконувати такі роботи, як свердління, довбання, накачування, фарбування, миття з розпиленням мийних речовин та інші.
Пристрій повітряного компресора поршневого типу вирізняється своєю порівняно простотою в поєднанні з високими робочими та експлуатаційними характеристиками.
Основу роботи компресора становить рух поршня — надходження руху призводять до всмоктування повітря в циліндр, а під час поворотного впливу повітря стискається. Цей процес і призводить до збільшення сили тиску.
Компресори використовуються практично у всіх галузях промисловості, будівництві, медицині та побутовій сфері.
Використання компресора дає змогу заощадити електроенергію, механізувати роботу, використовувати пневмоінструменти у вологих приміщеннях або під час дощу, а також підвищити швидкість виконання робіт.
Компресор PROton AC-50 обладнаний двигуном з прямим приводом поршневого типу, що дає змогу його застосування в приватних гаражах, ремонтних майстернях, невеликих автосервісах, а також на будівельних майданчиках.
Система керування компресора PROton AC-50 має вбудованим захистом від надлишку тиску і перегрівання у разі тривалого використання.
Охоронні клапани компресорного блока спрацьовують у разі досягнення максимального тиску, гарантуючи безпеку використання приладом.
Вбудовані манометри дають змогу контролювати робочий тиск у процесі експлуатації, а швидкознімні з'єднання забезпечать легке під'єднання будь-якого пневматичного інструменту.
Функціональні особливості:
- захист від перевищення тиску;
- захист від перегрівання;
- забезпечена манометром для точного регулювання тиску;
- мідна обмотка;
- швидкознімні з'єднання для під'єднуваного інструменту;
- захисний кожух для кращого теплового розвантаження та захисту оператора;
- електродвигун має чималий запас потужності;
- проста та надійна конструкція компресора.
Характеристика:
- Тип компресора — оливний
- Номінальна потужність 1500 Вт/2 л.с.
- Номінальна напруга 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Число обертів холостого ходу 2850 об/хв.
- Об'єм ресивера 50 літрів
- Робочий тиск 0-8 барів
- Продуктивність на вході 200 л/хв.
- Продуктивність на виході 165 л/хв.
- Вес- 26 кг.
Комплектація
- Повітряний компресор
- Інструкція з експлуатації
- Гумова опора
- Колеса — 2 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proton |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тиск | 8 Бари |
| Продуктивність компресора | 165 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Додаткові функції | |
| Можливість транспортування | Да |
- Ціна: 6 500 ₴





