Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У бензиновому інверторному генераторі TA34145 є досить потужний 4-тактний двигун з охолодженням повітряного типу. Вбудований електронний блок із мікропроцесорним керуванням контролює роботу генератора та забезпечує чисту та стабільну синусоїду, фіксовану частоту 50/60 Гц і напругу 230 В. Економний режим дає змогу знизити витрати палива до 50% за малих навантажень через зниження обертів двигуна. Альтернатор із мідною обмоткою та потужний двигун гарантують безаварійне та тривале використання та відповідають усім європейським стандартам якості. Технічні характеристики: Тип генератора: Бензиновий цифровий інверторний Номінальна частота: 50 Гц Номінальна напруга: 220 В Номінальна вихідна потужність: 3.0 кВт Максимальна вихідна потужність: 3.3 кВт Коефіцієнт потужності: 1 Якість вихідного сигналу змінного струму: ISO8528 G2 Напруга заряджання (DC): 12 V Строк заряджання (DS): 8,3 A Тип двигуна: Одноциліндровий, 4-тактний, примусове повітряне охолодження, OHV, R185-Vi Робочий об'єм двигуна: 185 куб. см Тип палива: Неетилований бензин Об'єм паливного бака: 5,5 л. Витрата палива: ~1.0 л/год Об'єм оливи: 0.35 л Тип оливи: SAE 10W-30/SAE 15W-40 Запуск: Ручний Рівень шуму: 65-67 дБ Час безперервної роботи (за номінальної потужності): 4 години Модель свічки двигуна: F6RTC Габаритні розміри (ДхШхВ): 640х390х580 мм Вихід 12 В: Є захист від перевантаження: Так Вага: 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosan |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Повна потужність | 3.3 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 185 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 65 дБ |
- Ціна: 35 000 ₴


