-24%


Двошвидкісний акумуляторний шурупокрут із підсвіткою DWT ABSP-20 DNM-2 BMC 2 акб метал патрон кейс
4 500 ₴
3 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики шурупокрута DWT ABSP-20 DNM-2 BMC:
- Виробник — MERIT LINK GROUP (Швейцарія)
- Діапазон затиску патрона, мм — 0,8-10
- Максимальний крутний момент, Нм — 45 Нм
- Номінальна напруга, В — 20 В
- Тип акумулятора — Li-ion
- Ємність акумулятора — 2 А·год
- Число обертів холостого ходу — (передача I/II) 0-400 / 0-1400 об./хв
- Число ударів — (передача I/II) 0-6000 / 0-21000 хв| 1
- Вага, кг. - 0,8 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Функціональні особливості:
- · Li-Ion акумулятор
- · Вибір швидкості кроку
- · Електронне регулювання швидкості
- · Функція реверсу
- · Змінний крутний момент
- · Вбудоване світлодіодне освітлення
- · Металевий патрон
Комплектація:
- Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут
- Інструкція з експлуатації/гарталон
- Магнітний тримач
- Пластиковий кейс
- 2 змінні акумулятори
- Зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 21000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 3 400 ₴









