
Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000
40 000 ₴
- Під замовлення
- Код: NARVA NGI-6000
Відправка з 11 квітня 2026Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000 — це сучасна мініелектростанція, здатна повноцінно забезпечити електроживленням невеликий будинок або офіс. Генератор може ефективно використовуватися як резервне або постійне джерело струму. З його допомогою можна призводити в дію різні електроінструменти, побутову техніку або обладнання.
Інверторні генератори незамінні, якщо потрібно подати електроенергію на техніку або електроприлад, дуже чутливі до якості електрики. Це комп'ютерна техніка, телевізори, мобільні телефони, холодильники, контролери керування газовим котлом або циркуляційним насосом опалення — електроніка, у якій плата або блок живлення відразу ж вийдуть із ладу, якщо ви під'єднайте її до звичайному бензиновому генератору.
Інверторний генератор NARVA NGI-6000 має номінальну потужність 5,5 кВт и максимальну ― 6,0 кВт. Попри невелику вагу та розміри генератора, він обладнаний потужним чотиритактним бензиновим двигуном, баком 15 літрів, а також наявністю низки захистів для запобігання поломкам або перегріванню апарату. Генератор поміщений у шумозаглушувальний корпус, що знижує рівень шуму на 30%, порівнюючи зі звичайними бензогенераторами.
Інверторний бензиновий генератор NARVA NGI-6000 — це надійне та зручне рішення для забезпечення електрикою вдома, у поїздках або на дачі. Його передові технології, ефективне шумозаглушення й економічний режим роботи роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, зручність і надійність.
Загальні характеристики та переваги інверторних генераторів:
- Стабільність струму: Інверторний генератор перетворює змінний струм на постійний, а потім назад у змінний із чистою синусоїдою, що дає змогу під'єднувати чутливу електроніку, наприклад, комп'ютери та побутові прилади.
- Економність: Двигун таких генераторів працює на різних обертах, підлаштовуючись під навантаження, що забезпечує нижчу витрату палива, порівнюючи зі звичайними генераторами
- Компактність: Інверторні моделі, зазвичай, компактніші та легші від звичайних за рівної потужності.
- Низький рівень шуму: Завдяки регулюванню обертів двигуна інверторні генератори тихіші.
Особливості інверторного генератора NARVA NGI-6000:
- Цифровий дисплей
- Мідна обмотка 100%
- Низьке споживання палива
- Додатковий вихід постійного струму
- Захист від короткого замикання, захист від перевантаження
- Надійна робота з чутливою та високоточною електронікою
- Обладнаний системою захисту від недостатнього рівня оливи
Технічні характеристики:
- Тип — Інверторний
- Тип двигуна - Бензиновий одноциліндровий із повітряним охолодженням, 4-тактний
- Кількість фаз — Однофазний
- Система запуску — Ручний стартер
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Номінальна потужність — 5.5 кВт
- Максимальна потужність — 6.0 кВт
- Вихід постійного струму — 12 В
- Матеріал обмотки — 100%
- Об'єм паливного бака - 15 л
- Паливо — Бензин А-92, А-95
- Час безперервної роботи — 6-8 годин
- Рівень шуму — 78 Дб
Комплектація
- Генератор інверторний бензиновий NARVA NGI-6000
- Бурховий ключ
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5.5 кВт |
| Максимальна потужність | 6 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
- Ціна: 40 000 ₴



