
Інверторний генератор EDON PT-5000C 4.2 КВТ 100% мідна обмотка
35 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: Edon PT 5000С
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Edon PT 5000С — інверторний генератор, пристрій забезпечує чисте та стабільне електроживлення.
Інверторний генератор Edon PT 5000С 4 кВт ви можете використовувати:
- На дачі або в заміському будинку.
- Під'єднати до живлення електроінструментів на будівництві.
- Для живлення кемпінгів та інших заходів на свіжому повітрі.
Замовити інверторний генератор Edon PT 5000С 4 кВт за найвигіднішою вартістю можливо зараз через інтернет-магазин Хазяїн.
Характеристики та переваги Edon PT 5000С 4кВт
Потужний 4-тактний двигун, яким наділений інверторний генератор Edon PT 5000С 4 кВт, забезпечує номінальну потужність 4 кВт і максимальну потужність 4,2 кВт. Інверторна технологія гарантує безпечну роботу навіть найвимогливіших пристроїв. Генератор Edon PT 5000С також простий у використанні й обслуговуванні. Він обладнаний ручним запуском, містким паливним баком 25 л. Також модель є однією з найтихіших генераторів у своєму класі — 64 дБ.
Особливості:
- захист від перевантаження двигуна
- низький рівень шуму
- система контролю за рівнем оливи в картері
- тип запуску: ручний та електрозапуск
- система захисного вимкнення за зниженого рівня оливи
- всі вузли станції базуються на міцній металевій рамі з круглого профілю
Технічні характеристики:
- Максимальна активна потужність - 4.2 кВт
- Максимальна повна потужність - 4.2 кВа
- Вихід постійного струму - да
- Тип бензинового двигуна - чотиритактний
- Модель двигуна - 170F
- Охолодження - повітряне
- Захист від перевантаження - да
- Індикатор рівня палива - да
- Індикатор рівня оливи - да
- Вид топлива - бензин
- Тип - бензиновий
- Виконування - відкрите
- Пересувний - немає
- Номінальна активна потужність - 4 кВт
- Місткість паливного бака - 10 л
- Вихідна напруга, фаза - 1
- Генератор - інверторний
- Запуск - ручний
- Рівень шуму - 64 Дб
- Вага - 30 кг
Гарантія 12 місяців
Комплектація
- генератор
- свічковий ключ
- гайковий ключ
- вилка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edon |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 4 кВт |
| Максимальна потужність | 5.2 кВт |
| Повна потужність | 4.2 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Термін служби | 50 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 4.2 Вт |
| Двигун | |
| Марка двигуна | QL170 F |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 0.32 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
- Ціна: 35 000 ₴









