
Кутова шліфувальна машина CROWN CT13489-230S (2600 Вт) професійна
5 312 ₴
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: CROWN CT13489-230S
Кутова шліфмашина CROWN CT13489-230S вважається однією з найбільш продуктивних і потужних моделей у серії. Представлена модель має можливість працювати в найсуворіших умовах, вона може виконувати безперервні роботи впродовж тривалого часу завдяки використанню комплектуючих високої якості та системи охолодження. Ми хочемо порекомендувати Вам купити болгарку CROWN CT13489-230S, представлена модель може виконувати широкий спектр завдань за умови застосування різної оснастки, так можна шліфувати, зачищати, різати тощо. Крім чималої потужності, можна окремо сказати про простоту та зручність експлуатації такого інструмента, робота з ним суцільне задоволення.
Шпиндель М14 з фіксатором
Працювати з різною оснасткою Вам дасть шпиндель із різзю М14, він дає гнучкість під час вибору робочої гарнітури. Максимальний діаметр відрізного кола становить 230 мм, для роботи з зачищення можна використовувати металеву щітку до 100 мм у діаметрі. Для надійного та зручного встановлення такого робочого обладнання передбачена система фіксації шпинделя.
Soft Grip покриття ручки
Загострити увагу варто на ергономіці виконання ручки, що визначає зручність у роботі з такою болгаркою. Нековзне покриття ручки не тільки зробить Вашу роботу з нею комфортною, але й забезпечить для Вас можливість легко утримати її під час роботи та повністю контролювати інструмент.
Три позиції для передньої ручки
Передня ручка необхідна для нормальної роботи з такою болгаркою. Залежно від поставленого завдання таку. ручку можна встановити в одному з трьох можливих положеннях.
Плавний запуск
Ми рекомендуємо Вам купити болгарку з плавним пуском CROWN CT13489-230S, така система роботи запобігає висмикуванню інструмента на початку роботи, оскільки оберти набираються поступово. Це також знімає навантаження з мережі, що важливо під час використання болгарки такої потужності в домашніх умовах.
Велика потужність двигуна
Кутова шліфмашина Краун чудова тим, що працює на базі двигуна, потужність якого становить 2600 Вт, що робить її однією з найпотужніших і найпродуктивніших у серії. Великий запас потужності та мідна обмотка такого мотора забезпечує якісну експлуатацію інструмента.
Повітряне охолодження
Щоб болгарка нормально зрушувала з інтенсивними навантаженнями та змогла працювати в жорстких умовах експлуатації, її додатково обладнали системою примусового повітряного охолодження двигуна.
7 причин купити кутову шліфмашину CROWN CT13489-230S:
-
Система плавного пуску запобігає витягуванню інструмента на початку роботи, оскільки оберти поступово збільшуються.
-
Шпиндель із різзю M14 забезпечує гнучкість під час вибору гарнітури, що працює.
-
Модель CROWN CT13489-230S може виконувати різні завдання залежно від використання різних пристроїв, тому ви можете шліфувати, чистити, різати тощо;
-
Нековзне покриття ручки не тільки полегшує роботу, але й дає змогу легко утримувати її під час роботи та повністю контролювати інструмент.
-
Максимальний діаметр різального диска становить 230 мм. Для очищення можна використовувати металеву щітку діаметром до 100 мм.
-
Щоб витримувати високі навантаження на млин і працювати в суворих умовах, він був додатково обладнаний вентилятором із повітряним охолодженням двигуна;
-
Потужність двигуна становить 2600 Вт, що робить його одним із найпотужніших і найпродуктивніших у серії.
Комплект постачання
- Кутошліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція з експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцовий 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
- Захисний кожух 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 4 500 ₴









