
Бензопила ланцюгова DWT BKS45-18 B (450 мм, 0,325", 11000 об./хв)
6 500 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWT BKS45-18 B
Бензопила DWT BKS45-18 B — це потужний і надійний інструмент для професійних і побутових завдань. Обладнана двигуном потужністю 1800 Вт і одноциліндровим двотактним мотором з об'ємом 45 см3, що забезпечує максимальні 11 000 обертів за хвилину. Бензопила має довжину пиляльної шини 450 мм, що ідеально підходить для роботи з різними типами деревини.
Ключові особливості містять автоматичне змащення ланцюга та гальмо пильного ланцюга для безпечної експлуатації. Завдяки функції легкого запуску, робота з пилкою стає набагато простішою. Корпус двигуна виготовлений із магнієвого сплаву, що забезпечує довговічність і стійкість до навантажень.
Бензопила постачається з необхідними аксесуарами, включно з пиловим ланцюгом, шиною, універсальним ключем і захисним кожухом для безпечного зберігання.
Особливості
- Пила обладнана автоматичним гальмом пиляльного ланцюга, з можливістю примусової активації, у разі потреби
- Якісний японський карбюратор Walbro сприяє зниженню витрати палива та забезпечує стабільність роботи пили в будь-якому положенні
- Потужний і продуктивний двотактний двигун номіналом 1, 8 кВт
- Посилена поршнева група, з ресурсом до 5 років експлуатації
- Вбудована антивібраційна система
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга
- Автоматичний захист від відбою
- Спрощений доступ до фільтра
- Функція легкого запуску
- Європейська якість збирання та комплектуючих
Основні параметри :
- Виробник — ТМ "DWT" MERIT LINK GROUP
- Потужність — 1,8 кВт
- Об'єм двигуна — 45 см3
- Швидкість обертання ланцюга — 11 000 об/хв
- довжина шини — 450 мм
- Крок ланцюга — 0,325
- Паливна суміш — бензин і 2-тактна олія (1 л/25 мл)
- Мастило ланцюга — автоматичне
- Тактність двигуна — двотактний
- Охолодження двигуна — повітряне
- Система заводки — ручний стартер
- Автоматичне гальмо ланцюга — так
- Регулювання кількості обертів — так
- Місткість паливного бака — 550 мл
- Місткість оливного бака для ланцюга — 260 мл
- Габарити — 41,5 х 23,5 х 26,5 см
- Вага — 5,2 кг
- Об'ємна вага для транспортування — 11 кг
- Офіційна гарантія на всю торгову марку DWT — 24 місяці
Комплектація:
- Бензопила
- Пиляльна шина
- Пиляльний ланцюг (0,325 крок) 72 ланки
- Свічковий ключ і викрутка
- Кришка екстреного стопа, яка фіксує шину
- 2 гайки для фіксації кришки
- Упірна зубчаста гребінка з болтами
- Надфіль для правлення ланцюга
- Бачок для приготування паливної суміші
- Пластиковий захисний чохол на шину
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
Додаткова інформація про виробника
DWT INTENATIONAL AG — акціонерне товариство відкритого типу, місце розташування центрального офісу — Швейцарія.
ТМ "DWT" входить до промислової групи MERIT LINK GROUP (Швейцарія), яка володіє торговими марками DWT і CROWN.
Основний вид діяльності — виробництво на спільно створених підприємствах, а також підприємствах партнерів електроінструментів, а також аксесуарів під торговою маркою DWT і CROWN. Реєстрація 766666, Zhenjiang Crown Power Tools Many CO LTD.
Сучасні виробництва, що відповідають найкращим світовим стандартам, дають змогу виготовляти понад 4 млн різних електроінструментів и 9,5 млн аксесуарів на рік. Завдяки багаторічному досвіду роботи з відомими світовими виробниками електроінструментів, висококваліфікованому персоналу, сучасному обладнанню, яке відповідає світовій системі якості ISO 9001 2000 випускається продукція — більш ніж гідне місце на світовому ринку електроінструментів і аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 4 000 ₴









