
Пила ланцюгова електрична Kraissmann EKS-3000 (плавний пуск, 3 кВт, подвійне гальмо, перемикач навантаження)
3 717 ₴
- Готово до відправки
Електропила KRAISSMANN EKS'3000 — якісна та продуктивна електрична ланцюгова пила від німецької компанії "Крайсман", призначена для розпилювання колод, дерев'яного бруса, обпилювання дерев, видалення сучків та інших робіт із деревом. Брак шкідливих вихлопів забезпечує повноцінну роботу в закритих приміщеннях, так ви зможете розпилювати заготівки з деревини та композитних матеріалів в умовах столярної майстерні.
Електропила ланцюгова KRAISSMANN EKS'3000 обладнана високоефективним двигуном із бічним розташуванням потужністю 2400 Вт і шиною завдовжки 405 мм. Швидкість ланцюга досягає до 14 м/сек. Завдяки цьому вона чудово підходить для найрізноманітніших видів робіт у саду, на дачі та у виробничих цехах.
Система "Плавний пуск" розганяє двигун поступово, без ривків і перевантаження під час вмикання, у такий спосіб продовжуючи термін експлуатації вузлів електропили. Автоматичне змащення ланцюга забезпечує безперервне дозування оливи на елементи пиляльної гарнітури та продовжує термін їх експлуатації.
Відзначимо ефективну роботу гальмівної системи, вбудована спеціальна дуга для захисту рук, з можливістю швидкої зупинки ланцюга. Є основна та додаткова ручки, зі спеціальним нековзним покриттям для максимально комфортного та надійного утримання під час розпилювання.
Електропила KRAISSMANN EKS-2400 має високий рівень збирання, якісні комплектуючі та низький рівень шуму. Невелика вага знижує стомлюваність і навантаження під час тривалої роботи інструментом.
Особливості:
- Плавний пуск
- Подвійне гальмо
- Сучасний дизайн
- Ударостійкий корпус
- Ергономічні ручки
- Надійний якір і статор
- Перемикач перевантаження
- Захист від зворотного удару
- Надійний оливний насос
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бічне розташування двигуна
- Електропила здатна витримувати високі навантаження
- Шестірні редуктора виготовлені з високоміцної легованої сталі
Технічні характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму — 230 В/50 Гц
- Потужність — 2400 Вт
- Довжина шини — 405 мм
- Швидкість ланцюга — 14 м/сек
- Тип оливного насоса — Автоматичний
- Вага — 6 кг
- Комплектація
- Електропила KRAISSMANN EKS'3000
- Шина 1 шт.
- Ланцюг 1 шт.
- Захисний чохол
- Ключ для встановлення пиляльного елемента
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Дані виробника: KRAISSMANN Power Tools Ltd. North Rhine-Westphalia, Dusseldorf, Germany.
Гарантія: 12 місяців. Сервіси у всіх великих містах України.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 3 717 ₴


