
Бензокоса Eltos БГ-4900 (ніж +котушка з волосінню, ремінь)
2 993 ₴
- Готово до відправки
Бензиновий тример Eltos БГ-4900 ― — надійний садовий інструмент, призначений для швидкого та якісного скошування жорсткої та щільної трави, бур'яну, очерету, бур'янів, кущів.
Ця модель має високопродуктивний двотактний двигун потужністю 4,9 л.с., який забезпечує високі оберти холостого ходу 3000-9000 об/хв.
Завдяки праймеру (підкачування топлива) Ви зможете легко завести бензокосу, не докладаючи водночас зусиль.
Посилена поршнева група з хромованим напиленням має високий ресурс і здатна витримувати великі навантаження.
Двостороння основна ручка, зручний ремінь через плече й ефективна антивібраційна система забезпечать максимальний комфорт під час роботи з інструментом.
Особливості:
- Легкий старт
- Захист від перегрівання
- Посилена поршнева група
- Потужний двотактний двигун
- Повністю металевий редуктор
- Пряме розташування приводного вала
- Посилена система стартера запобігає вириванню шнура
Технічні характеристики:
- Клас інструмента ― Напівпрофесійний
- Тип двигуна — Бензиновий/2-тактний
- Тип охолодження ― Повітряний
- Потужність — 4700 Вт/4,9 л.с.
- Об'єм двигуна — 43 см3
- Кількість обертів — 3000-9000 об./хв
- Ширина покосу ножем — 255 мм
- Ширина покосу волосінню — 415 мм
- Об'єм паливного бака — 1,2 л
- Витрата палива — 0,7 л/год
- Вага — 6,5 кг
Комплектація
- Бензокоса Eltos БГ-4900
- 3-лопактний ніж 1 шт.
- Котушка з волосінню 1 шт.
- Велосипедна ручка з органами керування
- Наплічний ремінь
- Комплект для збирання
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Дані виробника: Болькерштрасе 341/23, 4059, Дюсельдорф, Німеччина.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Кількість обертів холостого ходу | 3000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
- Ціна: 2 993 ₴







