Зварювальний напівавтомат Гучний MIG/MMA 350 — високоякісна недорога техніка для роботи в середовищі захисного газу, а також класичного зварювання. Проста та зручна в застосуванні, може використовуватися навіть майстрами, які не мають досвіду експлуатації таких пристроїв. Справляється з різними металами та сплавами. Представлена модель обладнана функціональним табло, яке дає змогу точно настроювати прилад, а також суворо контролювати процес роботи.
Модель Гучним MIG/MMA 350 за багатьма параметрами перевершує аналоги, представлені в тому ж ціновому сегменті. Серед її ключових особливостей:
- Невисока ціна. Це обладнання обійдеться істотно дешевше аналогів.
- Можливість роботи з різними зварювальними струмами.
- Висока якість зварювання. Представлений інструмент добре справляється з будь-якими заготовками, дає рівні міцні шви, які не потребують додаткового оброблення.
- Захист від перепадів напруги пристрій може функціонувати навіть у разі зниженого струму.
За найкращою ціною зварювальний напівавтомат Гучний MIG/MMA 350 можна купити в нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо вам підібрати якісне обладнання за оптимальною ціною, а також організуємо його доставку за будь-якою адресою.
Характеристики зварювальний напівавтомат Гучний MIG/MMA-350A
- Клас апарата — професійний
- Технологія — IGTB
- Напруга мережі — 220 в +- 10%
- Частота напруги в мережі — 50/60 Гц
- Споживана потужність — кВт:5,6
- Робочий цикл 60 %
- Зміна полярності — швидка
- Швидкість подавання дроту — 1.5-1,6 м/хв
- ККД- 85 %
- Мінімальний зварювальний ток -10 А
- Максимальний зварювальний струм — 350 А
- Зварювальний струм — постійний
- Клас ізоляції — F
- Діаметр електрода — 1,6-4.0
- Напруга холостого ходу 0-65 В
- Електронне табло — є
- Клас захисту — IP21S
- Термозахист — є
- Паковання — картонна
- Розміри — (д*ш*в): 290*190*190
- Вага 3
- Гарантія — 24 м
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Grom |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 350 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.6 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 1.6 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 10 000 ₴









