-26%


Перфоратор Kraissmann 1700 BH 26 Німеччина Profeshional (5,5 Дж удар бочковий)
3 708 ₴
2 761 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
- Надійний і потужний бочковий перфоратор професійного класу
- Вбудована система гасіння шкідливих вібрацій
- Додаткова ручка з можливістю встановлення під різними кутами
- Три режими (довбання, свердління та свердління з ударом)
Технічні характеристики перфоратора Kraissmann 1700 BH 26:
- Розташування двигуна: бочкове
- Потужність: 1700 Вт
- Тип патрона: SDS-plus
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар
- Оберти холостого ходу: 930 об/м
- Частота ударів: 4200 уд./м
- Сила удара: 5,5 Дж
- Макс. діаметр бура: 26 мм
- Вага: 7 кг
Обсяг постачання:
- перфоратор
- додаткова ручка
- плоске зубило SDS+
- гостре зубило SDS+
- свердлильні бури SDS+ (6, 8, 10 мм)
- ключ для відкриття мастильного отвору
- мастило
- запасні вугільні щітки
- посібник з експлуатації
- пластиковий кейс
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 930 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 5.5 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 761 ₴




