
Гайковерт ударний акумуляторний ELTOS АГ-600BL безщітковий (акумулятор 4 А·год — 1 шт. 20 В, зарядне)
3 800 ₴
- Готово до відправки
Опис
Гайковерт акумуляторний ELTOS АГ-600BL
Акумуляторний гайковерт Eltos АГ-600BL — це надійний інструмент для побутового та професійного використання. Він стане ідеальним вибором для професіоналів і аматорів, які цінують якість і ефективність у роботі. Цей гайковерт живиться від універсальних акумуляторних батарей, сумісних з TITAN CORE SYSTEM 21 і Makita LX BL, які підходять для інших акумуляторних інструментів Eltos або Grand, а заряджання акумуляторів здійснюється від універсального зарядного пристрої.
Особливістю моделі Eltos АГ-600BL є наявність потужного безщіткового двигуна. Максимальний крутний момент гайковерта становить 600 Нм, що дає змогу легко впоратися з самим важкими завданнями. Гайковерт обладнаний стандартним квадратним патроном 1/2 дюйма, що дає змогу використовувати широкий спектр насадок. Кількість обертів становить до 3400 об/хв, а частота удару до 3200 уд./хв, що забезпечує швидку та ефективну роботу з інструментом.
Акумуляторний гайковерт Eltos АГ-600BL може використовувати шестигранний швидкознімний патрон розміром 22 мм під біту, що дає змогу швидко змінювати без зайвих зусиль і дає змогу використовувати інструмент як ударний шурупокрут, що особливо корисно під час роботи з важкими або закріпленими інструментами, коли потрібно використовувати додаткову силу для відкручування або закручування.
Гайковерт Eltos АГ-600BL також має функцію реверсу, LED-підсвітку робочої зони, індикатор заряду АКБ і м'яку прогумовану ручку для максимального комфорту та зручності під час роботи.
Основні параметри:
- Виробник — ТМ "Eltos", Дюссельдорф, Німеччина
- Клас інструмента — професійний
- Режим роботи під навантаженням — тривалий
- Тип інструмента — акумуляторний ударний гайковерт
- Живлення — Li-Ion акумуляторна батарея 18 — 21 В (М тип — як Макіта)
- Тип батареї — Li-Ion 20 В (Лінейка інструментів Eltos — Grand PRO 20 V)
- Ємність комплектного акумулятора — 4 А·год
- Кількість акумуляторів у комплекті — 1 шт.
- Час заряджання АКБ — 1,5 год
- Тип двигуна — Brushles (безщітковий)
- Система керування — Intelligent Control Systen (вибір режимів сенсорною кнопкою)
- Кількість обертів — 0-3400 об/хв
- Кількість ударів — 0-320 уд./хв
- Максимальний крутний момент — 600 Нм
- Рекомендований затискач головок — до М22
- Кріплення — квадрат 1/2
- Ударний режим — так
- Зарядний у комплекті — так
- Вага інструмента — 1,5 кг
- Вага набору в інструменті — 2 кг
- Гарантія 12 місяців
Комплект постачання:
- Гайковерт акумуляторний
- Акумулятор — 20 В на 4 А·год
- Штекерний зарядний пристрій
- 2 ударні головки 17 мм і 21 мм
- Паспорт виробу
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 600 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 800 ₴








